Gienek Loska był bezdomny

Kolejna fakty z życia gwiazdy "X-Factor".

To co chwyta za serce w Gienku Losce to jego prawdziwość. Nie kreuje się na gwiazdę "X-Factor". Jest skromny bo rozumie jakiego kopa może dać życie. Na jego twarzy wypisane jest wszystko: życiowa klęska, wiele lat walki z nałogiem i ogromna pokora.

Niedawno pisaliśmy, że przed laty Gienek upił się na imprezie i spadł ze schodów. Trafił do szpitala z krwiakiem mózgu. Jak podaje magazyn ''Na Żywo'', stracił wtedy słuch na jedno ucho. Gienek mówi, że czuł jak inwalida. Pracownik krakowskiego MOPS-s - Rafał Basista mówi:

Gienek nie miał dokumentów, w papierach od lekarza wpis: bezdomny. Żył tylko dzięki pomocy innych.

To właśnie pracownicy MOPS-u bardzo mu wtedy pomogli. Gienek przestał pić, kiedy spotkał żonę Agnieszkę. Teraz Loska jest trzeźwym alkoholikiem. Stara się ustatkować. Miejmy nadzieję, że presja nie zmieni jego postanowień.

 

Rudy


Zobacz także:

Rodzina, krwiak mózgu, alkoholizm - tajemnice Gienka Loski

Julia Pietrucha tańczy na rurce!

Julka Wróblewska - ile zarabia i na co wydaje?

Więcej o:
Komentarze (43)
Gienek Loska był bezdomny
Zaloguj się
 • grazia800

  Oceniono 6 razy 6

  skoro wyemigrował z własnego kraju,to musiał przez jakiś czas byc bezdomny. Nie sztuka upaść, sztuką jest umieć się podnieść

 • zosiam54

  Oceniono 5 razy 5

  Nikt z nas nie jest święty, więc i Genek Loska jest normalnym człowiekiem. Wielu spadło na samo dno i na nim pozostaje. Jemu udało się odbić od dna i wrócić na właściwą drogę. Nie rozumiem , komu i po co do szczęścia potrzebna jest przeszłość Genka ? Ten człowiek założył rodzinę , jest pewnie szczęśliwym mężem i ojcem, a przede wszystkim MA TALENT, którego mu nikt nie odbierze. To jest w tej chwili najważniejsze. Osobiście wolę NORMALNEGO Genka, od jakiegoś ,, kosmity", który za wszelką cenę chce zostać gwiazdą. Genek do tego , co obecnie posiada, dochodził ciężką pracą i należy jego talent docenić. Gdy wyda płytę , chętnie ją kupię, zresztą tak , jak pozostali , którzy trzymają za niego kciuki. Nie dołujcie w tak bezczelny sposób ( przypominając mu ciągle przeszłość ) tego człowieka , na dwa dni przed finałem. To jest po prostu nieludzkie. Nie piszcie też głupot o jakiejś litości wobec Genka, Bo on litości nie potrzebuje. On po prostu wierzy w siebie i swój ogromny talent.

 • czuby

  Oceniono 7 razy 5

  przestańmy gadać głupoty..
  ZAGŁOSUJMY na GIENKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  należy się mu ma kawał głosu!!pzdr:)

 • grazia800

  Oceniono 7 razy 5

  nie interesuje mnie kim był! Chylę czoła przed jego talentem i mój głos w niedzielę poleci na Gienka:D

 • baba_jaga

  Oceniono 7 razy 5

  A bezdomny to nie człowiek :-/ ?
  Na prawdę nudne jest już to rozdmuchiwanie wszystkiego.

 • maja21

  Oceniono 4 razy 4

  Ja jestem za Gienkiem i co mnie to że jest bezdomny i ze to dawny alkocholik...Ludzie się zmieniają czasami na gorsze a czasami na lepsze. Gienek jest super i w niedziele wyśle na niego sms a nawet zadzwonię..;

 • wredna_baba

  Oceniono 8 razy 4

  Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie z MOPSu pomogli mu wyjść na prostą. Zazwyczaj tylko pierdzą w swoje urzędnicze stołki. Miał chłopisko szczęście i mam nadzieję, że ono go nie opuści.

 • anothersmile

  Oceniono 4 razy 4

  A czy to jest ważne czy jest alkoholikiem , bezdomnym czy nie wiem milionerem ? Każdy człowiek w tym programie powinien być oceniany pod względem wykonania piosenek i tym jak śpiewa. szort.pl/31afw

 • audrey22

  Oceniono 6 razy 4

  Gienek jest świetny, nie udaje nikogo, jest skromny i ma dobry głos. Taki zwykły facet z niezwykłym głosem. Tylko nie pasuje do tego burdelu jakim jest show biznes. Widzę go na scenie, a nie w brukowcach, na galach i lanserskich imprezach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX