Dominik WYGRAŁ ''YOU CAN DANCE''!

I pozamiatane.
Dominik wygrał "You Can Dance" Olechowski pokazał klasę i dał z siebie wszystko. Szóstą edycję programu ''You Can Dance'' wygrał Dominik Olechowski! To on zgarnął 100 tysięcy złotych i taneczne stypendium na Broadwayu. Szóstą edycję programu ''You Can Dance'' wygrał Dominik Olechowski! To on zgarnął 100 tysięcy złotych i taneczne stypendium na Broadwayu. Paulina Przestrzelska, która przez wiele odcinków była jego taneczną partnerką musi obejść się smakiem. Dominik pochodzi z Krakowa, ma 20 lat i tańczy dopiero od trzech lat. Michał Piróg powiedział mu wcześniej, że... Dominik nie powinien wygrać tego programu. O tańcu mówił: "Chcąc coś zmienić w swoim nudnym, bezcelowym życiu, wyszedłem na ulicę Krakowa i przypadkowo znalazłem ulotkę szkoły tanecznej. Poszedłem do niej i od tego czasu jestem innym człowiekiem. Taniec jest dla mnie najlepszym sposobem na wyrażenie emocji. (...) Chciałbym, żeby po programie ludzie zapamiętali mnie jako zwykłą, skromną osobę, która po prostu lubi tańczyć". Po ogłoszeniu wyniku Dominik się rozpłakał. Ludzie pokochali go nie tylko za talent ale też za szczerość, która w nim jest. Dominik zanim zaczął tańczyć większość czasu poświęcał grze na komputerze. Koledzy z programu żartowali, że Dominik zaczął tańczyć bo komputer mu się zawiesił. Dominik marzy o tym, żeby otworzyć teatr, w którym będą wystawiane sztuki taneczne.

Szóstą edycję programu ''You Can Dance'' wygrał Dominik Olechowski! To on zgarnął 100 tysięcy złotych i taneczne stypendium na Broadway'u. Paulina Przestrzelska, która przez wiele odcinków była jego taneczną partnerką musi obejść się smakiem.

Dominik pochodzi z Krakowa, ma 20 lat i tańczy dopiero od trzech lat. Michał Piróg powiedział mu wcześniej, że Dominik nie powinien wygrać tego programu. Olechowski pokazał klasę i dał z siebie wszystko.

O tańcu mówił:

Chcąc coś zmienić w swoim nudnym, bezcelowym życiu, wyszedłem na ulicę Krakowa i przypadkowo znalazłem ulotkę szkoły tanecznej. Poszedłem do niej i od tego czasu jestem innym człowiekiem. Taniec jest dla mnie najlepszym sposobem na wyrażenie emocji. (...) Chciałbym, żeby po programie ludzie zapamiętali mnie jako zwykłą, skromną osobę, która po prostu lubi tańczyć.

Po ogłoszeniu wyniku Dominik się rozpłakał. Ludzie pokochali go nie tylko za talent ale też za szczerość, która w nim jest.

Dominik zanim zaczął tańczyć większość czasu poświęcał grze na komputerze. Koledzy z programu żartowali, że Dominik zaczął tańczyć bo komputer mu się zawiesił.

Dominik marzy o tym, żeby otworzyć teatr, w którym będą wystawiane sztuki taneczne. Na razie musi zadowolić się 100 tysiącami złotych i stypendium w szkole tanecznej na Broadway'u.

I co Michał? Łyso ci?

 

 

 

 

Rudy

 

Zobacz to:

Rusin ciągle gada o facetach

Seksowne jurorki polskich programów

Weronika Marczuk pojawiła się w You Can Dance

Więcej o:
Komentarze (35)
Dominik WYGRAŁ ''YOU CAN DANCE''!
Zaloguj się
 • yeremi

  Oceniono 11 razy 7

  Zawistne hienki ruszają do boju ;]... Nie można dać chłopakowi 5 minut, żeby się nacieszył nagrodą. Trzeba wszystko wyśmiać, zohydzić i opluć z zawiści. Do lekcji dzieci. Albo na salę taneczną. A nie zazdrościć.

 • w_pracy

  Oceniono 10 razy 6

  a ja się najbardziej cieszę z tego, że nie ma Muszyska

 • ffortaleza

  Oceniono 6 razy 6

  danyl93 - gratuluje "bystrosci" umyslu, buahahaha :D

 • edycia658

  Oceniono 9 razy 5

  Jest!!jest!!!jest!!! Dominik jestes najlepszy!

 • oluskka

  Oceniono 9 razy 5

  Fajnie że wygrał , byłam za nim od początkuu . ! <3<3<3

 • mentolek

  Oceniono 5 razy 5

  Fajnie ze wygral jest skromny a nie jak inni mysla ze sa najlepsi i zachowuja sie jakby zjedli wszystkie rozumy

 • lala82

  Oceniono 7 razy 5

  Jakie mizgalstwo?? a moze ludzie docenili fakt, ze chłopak tanczy dopiero od trzech lat i jest typowym samoukiem!!! :/

 • yeremi

  Oceniono 9 razy 5

  No i fajnie. Bardzo się cieszę. Pewnie zadecydowała udana solówka. Dużo lepsza od przewidywalnej solówki Pauliny. Oczywiście sukces ma wielu wrogów i w internecie zaraz zaroi się od pełnych nienawiści i złośliwości komentów zazdrosnych małolatów, ale mam nadzieję, że Dominik ich po prostu nie będzie czytał :] A już na pewno nie ma się czym przejmować. Polacy to chyba najbardziej złośliwy naród w Europie i zawsze się przyczepią. A nagranie z Brodway'u jest robione w 2 wersjach - jakby ktoś miał wątpliwości - była wersja dla Pauliny i dla Dominika.

 • vendea

  Oceniono 5 razy 3

  Lubię to !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX