Szulawiak: Nie chcę być maskotką. Kalisz: Ma w oczach coś myślącego

Gwiazdy w polityce.
Szulawiak: Nie chcę być maskotką Gwiazdy w polityce. O Marcie Szulawiak, uczestniczce "Top model", wypowiedział się Ryszard Kalisz (SLD). - Widzę w niej wrażliwość społeczną, ale także piękne kształty. Marta Szulawiak - bohaterka "Top Model. Zostań Modelką" oraz striptizerka - namieszała w polityce. Po tym, jak ogłosiła, że startuje z list SLD w tegorocznych wyborach, zawrzało. O Marcie, która do niedawna tańczyła na rurze, piszą wszystkie media w Polsce. Uczestniczką telewizyjnego show zainteresowała się nawet "Gazeta Wyborcza", która przeprowadziła z nią wywiad: - Na pewno zmienię wizerunek tej partii. Ale mam nadzieję, że nie jestem maskotką SLD i że mnie tak nie traktują. A jeśli swoją popularnością mogę pomóc partii, to tylko się cieszę - powiedziała Marta. Podobnego zdania jest rubaszny Ryszard Kalisz. W rozmowie z dziennikarzem Tvn24 wyznał z uśmiechem, że Marta jest piękna i mądra: - Ja obok tej wrażliwości widzę też piękne kształty, ale ma w oczach coś myślącego. I ma wrażliwość społeczną w oczach - wyznał Kalisz. Poseł żartował również, że boi się konkurencji, bo Marta jest lepsza od niego. W to nie wątpimy.

Marta Szulawiak - bohaterka "Top Model. Zostań Modelką" oraz striptizerka namieszała w polityce. Po tym, jak ogłosiła, że startuje z list SLD w tegorocznych wyborach zawrzało.

O Marcie, która do niedawna tańczyła na rurze piszą wszystkie media w Polsce. Uczestniczką telewizyjnego show zainteresowała się nawet "Gazeta Wyborcza", która przeprowadziła z nią wywiad:

Na pewno zmienię wizerunek tej partii. Ale mam nadzieję, że nie jestem maskotką SLD i że mnie tak nie traktują. A jeśli swoją popularnością mogę pomóc partii, to tylko się cieszę - powiedziała Marta "Wyborczej".

Podobnego zdania jest rubaszny Ryszard Kalisz. W rozmowie z dziennikarzem Tvn24 wyznał z ambiwalentnym uśmiechem, że Marta jest piękna i mądra:

Ja obok tej wrażliwości widzę też piękne kształty, ale ma w oczach coś myślącego. I ma wrażliwość społeczną w oczach - wyznał Kalisz.

Poseł żartował również, że boi się konkurencji, bo Marta jest lepsza od niego. No w to nie wątpimy.

top model. zostań modelką, tvn, rochstar, nago

PoliKOT

Zobacz także:

Striptizerka z "Top Model" startuje w wyborach. Nowa miss Sejmu?

Marta Szulawiak poleciała do Nowego Jorku

Marta z "Top model" otwiera szkołę tańca na rurze!