Zapendowska ostro o "X-Factor"!

Elżbieta Zapendowska krytykuje show TVN.

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku "X-Factor" zdradził, że zadzwonił do Elżbiety Zapendowskiej ("Must Be The Music") , żeby spytać się specjalistki od emisji głosu o to, czy Małgorzata Szczepańska śpiewa czysto. Oczywiście Zapendowska stwierdziła, że jej śpiew to "fałsz na fałszu". Wyszło słabo, bo tym samym Kuba przyznał, że musi się radzić w sprawach uczestników "X-Factor" jurorki konkurencyjnego show.

Kuba nie dzwoni do mnie często. Wydaje mi się, że miał prawo zwątpić, skoro pozostali jurorzy wypowiadają zdania zachwytu nad głosem pani Małgorzaty. Po czym ostro krytykuje uczestniczkę programu: - Ona śpiewa bardzo przeciętnie. Owszem, jak na swój wiek dobrze, ale jeżeli to konfrontować z innymi, to nie powinna być nawet w tym programie - powiedziała Fakt.pl Zapendowska.

Tylko jeden uczestnik "X-Factor" przypadł do gustu Zapendowskiej. Jest nim Michał Szpak.

Zachwycił mnie Michał Szpak. Uważam, że jest wybitnie zdolnym człowiekiem. Szpak budzi kontrowersje ze względu na swoją seksualność, ale mnie to w ogóle nie przeszkadza. Uważam, że jest to wybitny talent, jedyny w "X-Factorze". Jest to nieprzeciętna postać - stwierdziła jurorka.

Zgadzacie się z Zapendowską? Zagłosujcie w sondażu.

Ally

Zobacz także:

Ile mają wzrostu słynni jurorzy

X-Factor: Stronniczość Wojewódzkiego kłuje w oczy

Ile Gienek Loska zarabia na ulicznym graniu?

Zgadzacie się z Zapendowską?