Szok! Sablewska klnie na wizji. Przez Kubę...

Maja Sablewska w X-Factor.
Sablewska klnie na wizji Maja Sablewska w X-Factor. Maja Sablewska dobrze wypadła w pierwszym finałowym odcinku "X-Factor". Kiedy jednak Kuba Wojewódzki oblał ją wodą, wyrwały jej się nieparlamentarne słowa. Maja Sablewska dobrze wypadła w pierwszym finałowym odcinku "X-Factor". Była stanowcza i konkretna. Zarówno Kuba Wojewódzki jak i Czesław Mozil pochwalili ją za to, że znakomicie przygotowała swoje zespoły do występów na żywo. Nie obyło się jednak bez małej wtopy. Nasi czujni czytelnicy odnotowali, że Sablewska przeklęła na wizji po tym jak została przez Kubę Wojewódzkiego oblana wodą: - K...! K... no... Kuba! - powiedziała wówczas Maja. - Przepraszam! O Jezu przepraszam - pokajał się Kuba. W telewizji ledwo było słychać to przekleństwo. Zaraz po tym incydencie Kuba długo przepraszał Maję, ale ona szybko ucięła temat i skupiła się na ocenie występu Szpaka.

Maja Sablewska dobrze wypadła w pierwszym finałowym odcinku "X-Factor". Była stanowcza i konkretna. Zarówno Kuba Wojewódzki jak i Czesław Mozil pochwalili ją za to, że znakomicie przygotowała swoje zespoły do występów na żywo. Nie obyło się bez małej wtopy. Nasi czujni czytelnicy odnotowali, że Sablewskaprzeklęła na wizji po tym jak została przez Kubę Wojewódzkiego oblana wodą.

Ku*wa! Ku*wa no...Kuba! - powiedziała Maja.
Przepraszam! O Jezu przepraszam! - powiedział Kuba.

W telewizji ledwo było słychać to przekleństwo. Zaraz po tym incydencie, Kuba długo przepraszał Maję, ale ona szybko ucięła temat i skupiła się na ocenie występu Szpaka. Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku? Uczestnicy zaśpiewają piosenki filmowe. Czym zaskoczą nas jurorzy?

Posłuchajcie od 4:15:

Sancita

Zobacz także:

Wojewódzki przeprosił Sablewską. Za co?

Sablewska do Szpaka: Jest cienka granica miedzy pewnością siebie a zarozumialstwem

Sablewska wystąpi w reklamie?

Co tym razem zrobi Wojewódzki?