Maria Czubaszek: Nie kocham Polski

Gwiazdy o Polsce.

Maria Czubaszek mogła się narazić Polakom. Jej odważna wypowiedź może spotkać się z oporem narodu, a może nawet samego Jarosława Kaczyńskiego, który czuje się największym patriotą a gdzie jest on tam jest Polska właśnie.

Czubaszek wyznała w programie "Kuba Wojewódzki Show", że nie kocha Polski! Czuje się warszawianką i kocha to miasto, a reszta kraju już jej zbytnio nie interesuje. Przyznała też, że za nasz kraj nie oddałaby życia.

Co o tym myślicie? Powinno się chwalić takie postępowanie? A może czasem warto ugryźć się w język?

PoliKOT

Zobacz także:

Kreacje gwiazd na gali "Srebrnych jabłek"

Meller i Czubaszek palą jak smoki!

Karolak i Czubaszek to (Nie)Najpiękniejsi Polacy

Więcej o:
Komentarze (119)
Maria Czubaszek: Nie kocham Polski
Zaloguj się
 • dmm

  Oceniono 13 razy 9

  Polska jest dziwnym krajem, ale i nie da się jej nie kochać, w końcu to nasza ojczyzna. :)

 • daniellap

  Oceniono 11 razy 9

  Kocha - nie kocha. jej prawo. Ja jej tylko współczuję, że musiała wczoraj siedzieć koło tych wszystkich pokemonów. Tak duża ilość trolli internetowych w jednym miejscu, uhhh

 • tulipanek9004

  Oceniono 11 razy 7

  każdy ma prawo do wlasnego zdania

 • angelinthenight

  Oceniono 26 razy 6

  Ja tą kobietę , popieram w 100 % , teraz mogę się też narazić wielu patriotom , ale ja też za Polską nie przepadam i na pewno nie oddałabym za nią mojego życia , niestety się w tym kraju urodziłam , ale nie czuję się z tym specjalnie szczęśliwa , ale co poradzić taki los :)

 • 2mimi

  Oceniono 8 razy 6

  a tak wogole...do tych wszystkich co narzekaja na rzad - czy glosowaliscie w wyborach? czy czynnie angazowaliscie sie w kampanie wyborcza swojego kandydata? czy nalezycie do jakiejs partii? ...albo zgrupowania? czy tylko siedzicie, i za przeproszeniem, pierdzielicie co wam sie w Polsce nie podoba

 • balomano

  Oceniono 10 razy 6

  'nie kocham polski,nie oddalabym zycia za polske,mam ten kraj GDZIES i dlatego mieszkam sobie w innym kraju gdzie jestem szczesliwa i nie musze liczyc sie z kazdym groszem:)))'

  - '...ale nadal pisuję na polskim portalu, bo mam skłonności masochistyczne...lub raczej nie znam języka 'innego kraju''.

 • balomano

  Oceniono 8 razy 6

  A co to znaczy umrzeć za kraj? Jeśli w jakiejś durnej wojnie z której nic nie będziemy mieć (vide Irak) czy za interesy grupki pajaców to chyba nikt o zdrowych zmysłach nie twierdzi, że to 'śmierć za kraj'? Poza tym lepiej codzienną postawą okazywać własny patriotyzm a tak dramatyczne sprawy jak śmierć za ojczyznę zostawić na 'dramatyczne' czasy, wtedy każdy postąpi jak będzie uważał, czyli czy się 'wychylić' czy próbować żyć jak zwykle. I tyle.

 • balomano

  Oceniono 10 razy 6

  PO, PIS, SLD, PSL itd itp. Jeśli ktoś ocenia kraj tylko na podstawie aktualnie rządzącej hołoty to powinien się zastanowić

 • myo23

  Oceniono 14 razy 6

  Niezwykle inteligentna kobieta. za co ma tę Polskę kochać? za niskie emerytury, podwyżki cen, brak perspektyw dla młodych ludzi czy może za wspaniałych polityków?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX