Orzechowska: Ojciec ZŁAMAŁ MI NOS. WBIJAŁ NÓŻ w plecy i brzuch

Tajemnice gwiazd.

Kuba Wojewódzki musi bardzo pragnąć potomstwa. Bo jak wyjaśnić to, że do swojego programu zaprosił największe sieroty show-biznesu, czyli Agnieszkę Orzechowską, Sarę May czy Sławka Oborskiego?

Najsympatyczniejsza okazała się jednak Orzechowska. Była wyluzowana i śmiała się z siebie. Nazwała się "brzydszą siostrą Angeliny Jolie". Powiedziała też, że zoperowała nos. Dlaczego?

Miałam krzywą przegrodę nosową. Dostałam w zęby od ojca. Mam jeszcze na ciele dużo śladów po nożu. Nóż wbijał mi w plecy, w brzuch. W nogi.

Agnieszka wyjaśniła, że jej ojciec dużo pił i spędziła kilka lat w sierocińcu.

Mrock

Zobacz także:

Orzechowska zagra w horrorze!

Polska Angelina szuka seksownych tancerzy

NAGA Orzechowska w CKM! FOTO


Więcej o:
Komentarze (38)
Orzechowska: Ojciec ZŁAMAŁ MI NOS. WBIJAŁ NÓŻ w plecy i brzuch
Zaloguj się
 • daniellap

  Oceniono 10 razy 10

  Zdecydowanie wolę, kiedy Kuba zaprasza do siebie Marka Kondrata, Jana Englerta, czy Janusza Gajosa. Czyli ludzi z klasą, a nie jakichś internetowych pokemonów. A Szczołkowa niech nie chrzani o swojej zażyłości z Dodą, bo kto jak nie Doda ze swoją ówczesną menedżerką porównały ją do g-ó-w-n-a, którego nie należy ruszać? Szczołek się nie wybroniła absolutnie. Została obnażona i ośmieszona. A śpiewała tragicznie! Współczuję pani Marii Czubaszek, ze znalazła się w takim ZOO. Ciekawe czy ją uprzedzono, ze będzie występować z pokemonami?

 • arscantata

  Oceniono 9 razy 9

  he he tylko Gracjana, Muchy i Fryty tam brakowało, i Czubaszek miałaby prawdziwe piekło z pustaków i beztalentnych balonów napełnionych głupotą

 • arscantata

  Oceniono 10 razy 8

  Co najdziwniejsze, najinteligetniejszy w tym żenującym przedstawieniu okazał się Sławek Oborski. Dwie panie przed nim to absolutna żenada. Szkoda tylko Czubaszek, musiała tego słuchać.

 • londres

  Oceniono 9 razy 7

  współczuje dzieciństwa, takie cos ciagnie sie za człowiekiem całe życie

 • bratek2

  Oceniono 8 razy 6

  wspolczuje biednej, bo alkoholizm rodzicow i laczace sie z nim ich wynaturzenia, to trudny do zaakceptowania fakt dla dziecka, lecz na szczescie, nie wszystkie dzieci odreagowuja swe traumatyczne dziecinstwo w podobny do niej sposob.

 • audik

  Oceniono 6 razy 6

  naprawde żenujace ,żeby kogos takiego zapraszac do programu i lansowac ,chcac nie chcac ,dzisiaj sie o nich pisze !!! DNO

 • ina.

  Oceniono 5 razy 5

  Przykra sprawa, ale to wiele tłumaczy (odnośnie jej obecnego wizerunku i zachowania)...

 • ulka96

  Oceniono 9 razy 5

  Sorki, ale jaka z niej A. Jolie? Kto to popiera niech da + :)

 • wojtekrihanna

  Oceniono 5 razy 5

  Rozumiem jej sytuajcę , ale jest tak ogromnie pusta , Kto oglądał to wie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX