Wojewódzki przeprosił Sablewską. Za co?

Kuba Wojewódzki oblał Maję Sablewską.
Wojewódzki przeprosił Sablewską Co tym razem zrobił Kuba? Kuba Wojewódzki w pierwszym emitowanym na żywo odcinku "X-Factor" oblewał widownię wodą. Po występie Michała Szpaka oblał też (niechcący?) Maję Sablewską. Kuba Wojewódzki w pierwszym emitowanym na żywo odcinku "X-Factor" robił wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Zaczepiał publiczność, kłócił się z fotoreporterami i oblewał widownię wodą. Po występie Michała Szpaka przez przypadek oblał wodą nawet Maję Sablewską. - Kuba wariował w studiu. Krzyczał coś do publiczności. Oblewał ludzi wodą. Oblał też Maję. Później kilkakrotnie ją za to przepraszał - twierdzi nasze źródło. Widzowie nie widzieli tego incydentu, więc początkowo wszyscy myśleli, że Maja wzruszyła się w trakcie występu Szpaka. A Kuba chciał ochłodzić towarzystwo, które kibicowało Michałowi.

Kuba Wojewódzki w pierwszym odcinku na żywo "X-Factor"robił wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Zaczepiał publiczność, kłócił się z fotoreporterami i oblewał widownię wodą. Po występie Michała Szpaka przez przypadek oblał wodą nawet Maję Sablewską.

Kuba wariował w studiu. Krzyczał coś do publiczności. Oblewał ludzi wodą. Oblał też Maję. Później kilkakrotnie ją za to przepraszał - twierdzi nasze źródło.

Widzowie nie widzieli tego incydentu, więc początkowo wszyscy myśleli, że Maja wzruszyła się w trakcie występu Szpaka. A Kuba chciał ochłodzić towarzystwo, które bisowało Michałowi.

Zobacz to:

 

Sancita

Zobacz także:

Sablewska do Szpaka: Jest cienka granica miedzy pewnością siebie a zarozumialstwem

Maja Sablewska: rozjaśnione włosy i nowe buty

Szaleństwa Kuby Wojewódzkiego w "X-Factor"