"X-Factor": Łzy, emocje i gwiazdy. Znamy werdykt jurorów

Poznaliśmy finalistów "X-Factor".

Znana jest już pełna lista tych szczęśliwców, którzy zakwalifikowali się do finałowej dziewiątki "X-Factor." Z grupy Kuby Wojewódzkiego do kolejnego etapu przeszli: Michał Szpak, Ada Szulc i Mats Meguenni. Z grupy Czesława Mozila zakwalifikowali się: Gienek Loska, Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz i William Malcolm. Z grupy Mai Sablewskiej do kolejnego etapu przeszli: Sweet Rebels, Avocado i duet Dziewczyny.

W dzisiejszym odcinku "X-Factor" zobaczyliśmy relację z tzw. domów jurorów. Do Polski na specjalne zaproszenie TVN przyleciała Alicja Bachleda-Curuś. Jak udało nam się dowiedzieć, Alicja zgarnęła 100 tysięcy złotych za udział w tym jednym odcinku.

x-factor

Czesław Mozil poprosił o pomoc Monikę Brodkę, która ostatnio nagrała świetną płytę "Granda" Z kolei Maja Sablewska zaprosiła Sebastiana Karpiela-Bułeckę. Plotka głosi, że Sablewska na planie show powiedzieć:" Nareszcie czuję, że mam przy sobie stuprocentowego mężczyznę, bo siedząc koło Kuby nie mogę mieć tego poczucia". Producenci dbają o to, żeby dodać programowi trochę pikanterii:)

 

Sancita

Zobacz także:

Kuba, Czesław i Maja - jurorzy "X-Factor"

Gorący temat: Oto 9 FINALISTÓW "X-Factor"

Najwięksi przegrani "X-Factor"