"X-Factor" - relacja na żywo. Co się wydarzyło?

Uczestnicy "X-Factor" walczą o udział w koncertach finałowych.

Rusza zacięta rywalizacja o udział w koncertach finałowych "X-Factor". Już za tydzień pierwszy live. Uczestnicy wyłonieni na castingach, którzy przeszli przez Boot Camp trafili do domów jurorów. Tam Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i Czesław Mozil po konsultacjach ze swoimi pomocnikami wyłonią finałową dziewiątkę. Do kogo uśmiechnie się szczęście?

 

21:25: Dziękujemy za wspólne spędzone chwile przed telewizorem:) Miłej nocy.

21:21: Z grupy Kuby Wojewódzkiego do kolejnego etapu przeszli: Michał Szpak, Ada Szulc i Mats Meguenni.

21:13: Michał Szpak wybrał piosenkę "Szczęśliwej drogi już czas". Zapomniał na początku tekstu, ale Kuba powiedział, żeby zaczął jeszcze raz. Wypadł świetnie.

21:00: Czas na Adę Szulc czyli nową Alę Janosz. Wygląda tragicznie. Oby Kuba zajął się również jej szafą, bo z tym nie jest dobrze.

20:57: Śpiewa Mats Meguenni z Norwegii. Po minie Alicji widać, że podoba jej się jego występ. Nic dziwnego. Norweg dał radę!

20:56: Czas na Annę Kłys. Liryczny, emocjonalny występ. Ania nie była z siebie zbyt zadowolona.

20:55: Adrianna Styrcz zaśpiewała klasyk "Roxanne". Kuba stwierdził, że to był jej najgorszy występ.

20:52: Czas na grupę Kuby.

Czesław powinien się zacząć bać, a Maja to już w ogóle - powiedział Wojewódzki.

20:51: Z grupy Mai Sablewskiej zakwalifikowali się: Sweet Rebels, Avocado i duet Dziewczyny.

20:44: Wystąpili Avocado i Sweet Rebels. Dziewczyny zamiast robić show w końcu pokazały swoje umiejętności wokalne. Brawo!

20:40: Czas na występ By Mistake. Sebastian stwierdził:

To nie był wstrząs. Każda jest z innej parafii. Ale widać, że robią to profesjonalnie.

20:31: Wystąpiły Dziewczyny. Jak zwykle były świetni. Maja ma wątpliwości, czy dziewczyny się przebiją w show-biznesie. Werdykt po przerwie.

20:25: Czas na dom Mai Sablewskiej. Przyjechało 5 zespołów, przejdą tylko 3. Mai w wyborze uczestników do finału pomoże Sebastian Karpiel-Bułecka z zespołu Zakopower. Zaczyna zespół DEPE.

20:24: Dostała się pani Małgosia, odpadł Wojciech.

20:23: Do programu dostali się William i Gienek.

20:19: Śpiewa pani Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz. Wybrała piosenkę Edyty Bartosiewicz "Ostatni". Jak to w przypadku pani Małgorzaty bywa było lirycznie, emocjonalnie. Po prostu wzruszająco.

20:16: Zaśpiewał Wojciech Strzelecki. Brodka nie była zachwycona jego występem, ale stwierdziła, że jest przystojnym mężczyzną, w którym jej mama by się zakochała.

20:13: Po reklamach wystąpił William Malcolm. Był rewelacyjny. Brodka stwierdziła, że ma świetny głos, charyzmę i dobrze wygląda.

20:05: Brodka wzruszyła się występem Loski.

Ja miałam łzy w oczach. Serce mi wali - stwierdziła Monika.

20:04: Ten program to są wielkie emocje. Ja im współczuje - powiedziała Monika Brodka. Gwiazda wraz z Czesławem przesłuchuje teraz Gienka Loskę.

20.02: Uczestnicy przyjechali do domów jurorów. Zaraz zaczną się kolejne eliminacje. Kubie Wojewódzkiemu w wyborze finalistów z grupy 16-24 pomoże Alicja Bachleda-Curuś.

Alicja Bachleda-Curuś, Kuba Wojewódzki

 


Sancita

 

Zobacz także:

Kuba, Czesław i Maja - jurorzy "X-Factor"

Gorący temat: Oto 9 FINALISTÓW "X-Factor"

Najwięksi przegrani "X-Factor"