Kozyra GROZIŁ Wojewódzkiemu? Teraz go zastąpi!

Kuba Wojewódzki atakuje Roberta Kozyrę.

To już pewne. Robert Kozyra zastąpi Kubę Wojewódzkiego w programie "Mam talent". Kuba wybrał "X-Factor", więc w TVN musieli znaleźć kogoś równie kontrowersyjnego. Padło na byłego prezesa Radia Zet i ex faceta Edyty Górniak. Kuba w najnowszej "Polityce" skomentował wybór władz TVN.

Zmiany, zmiany, zmiany szykują się w popularnym „Mam talent”. Z pierwszej ręki wiem, że poprzedni skład programu jest już historią. Podobno w miejsce dotychczasowego jurora ma się pojawić były szef Radia Zet Robert Kozyra. Dobry strzał. Nienawiść to świetny medialny towar - napisał w "Polityce" Wojewódzki.

Robert Kozyra

O co chodzi Kubie? Kozyra zgrywa szarmanckiego dżentelmena, ale okazuje się, że brakuje mu dystansu do siebie. Wojewódzki swego czasu dużo naśmiewał się z niego, aż w końcu Kozyra wybuchł i groził mu, że go pobije.

Znany menager oraz prawie celebrity Robert Kozyra, były generalissimus Radia Zet, czyta Politykę. Dał temu wyraz w krótkiej konwersacji z autorem poniższej rubryki. Cytuję z pamięci zachowując rytm oraz kunszt pierwowzoru - "Jeśli jeszcze raz napiszesz albo powiesz coś o mnie, to ci tak przypier..., że popamiętasz". Podobno Robert garnitury kupuje w Londynie, koszule w Mediolanie, a spodnie w Paryżu. Tylko sztukę konwersacji od krajowych dizajnerów - napisał Kuba.

Nowa ramówka i nowe konflikty. Wellman z Rusin, Kuźniar z Rusin, Wojewódzki z Rusin, Wojewódzki z Kozyrą. W TVN-ie gorzej niż w podstawówce. Tam mówi się" "Jesteś u Pani". Ciekawe, czy gwiazdy TVN chodzą na skargę do Miszczaka?


Sancita

 

Zobacz także:

Markowska do Kuby: Grasz na perkusji jak PI*DA

Wojewódzki je Sablewskiej z ręki

Tak Wojewódzki całuje FACETA!

Więcej o:
Komentarze (35)
Kozyra GROZIŁ Wojewódzkiemu? Teraz go zastąpi!
Zaloguj się
 • dmm

  Oceniono 8 razy 4

  Kozyra to burak.

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 4

  tak szczeze-dalbym temu kozyrze w morde-cwaniaczkowaty debilek-majacy sie za kogos-jakby jucha zalala londynski gajer-moze by przestal piedolic.

 • chipster

  Oceniono 6 razy 4

  kozyry nie lubiłem już po paru wywiadach i jednym spotkaniu, kawal, gogusia, mądry - owszem, ale nadęty bufon, pasował do górniak, swoją nadętością razem się gryźli za bardzo widocznie

 • nkwd

  Oceniono 7 razy 3

  Rusin na pewno biega do Miszczaka.

 • domis2

  Oceniono 4 razy 2

  a dla mnie najlepsze programy są z Wojewodzkim,są ciekawsze,czasem smieszne.dlatego X factor jest ciekawszy od Must....na polsacie ogladam oba ale ten drugi jakos bez przekonania jest troche nudny.szkoda że odchodzi z Mam talent:*

 • hardkorek

  Oceniono 4 razy 2

  Szkoda. Ten program już nie będzie taki sam. Wojewódzki pomimo wszystko jest zawodowcem. Wydawałoby się że praca jurora to nic takiego; powiedzieć parę głupot i tyle. Ale po innych podobnych programach widać że to wcale nie takie proste zadanie a beznadziejne podejście jury i nieciekawe wypowiedzi potrafią położyć program...

 • carlo1966

  Oceniono 2 razy 2

  No to po programie:(. A poza tym ja tez kupuję cuchy w Mediolanie i Plotek o tym milczy.....

 • filetrybny

  Oceniono 6 razy 2

  Obawiam sie że ten gość będzie poświęcał sie w tym programie głównie promocji własnej osoby a nie ocenianiem uczestników.Nie przepadam za nim ani jego radiem które psuje gust muzyczny Polaków(tnij.com/rtv2011 )

 • tender

  Oceniono 4 razy 2

  Ciekaw czy te słuchawki ze zdjęcia kończą się iPhonem czy iPodem?
  Jak myślicie?
  A może o tym kolejny "reportaż" zrobić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX