X-Factor: Relacja na żywo

X-Factor.

21:18:57 - Na scenie pojawiła się 16 letnia Karolina, która zaśpiewała kawałek Celine Dion. Niesamowity głos. Często bywa tak, że w finale usłyszysz straszne rzeczy. A wydaje mi się, że będziesz w nim - powiedział Wojewódzki.

21:04:27 - wszystkich swoim głosem oczarowała Marta. Nastolatka zaśpiewała genialnie. Dojrzale, czysto i tak, jak powinno zaśpiewać się dumny kawałek pewnej muzycznej diwy. Wszystko bym zmieniła, ale nie twój głos - powiedziała Maja Sablewska.

21:00:21 - Kolejny, warty uwagi uczestnikiem okazał się Ali. 17-latek zaśpiewał piosenkę Christiny Aguilery. Co na to jury? Myślałem, że jesteś świrem. Słuchałem tej piosenki i nie wiedziałem nadal. To atut artysty - powiedział Wojewódzki. Jury była na tak.

20:51:34 - swoich sil spróbowała także Basia. 17-latka na początku zaśpiewała nieczysto i totalnie poległa. Dostała drugą szansę i poradziła sobie znakomicie. Walka o Basię była długa, Mozil był na nie, Maja też na nie, jedynie Kuba był na tak. Sablewska zmieniła w ostatniej chwili zdanie i dzięki temu Basia przeszła dalej. Coś nam się wydaje, że o Baśce będzie jeszcze bardzo głośno.

20:45:38- na scenę wszedł Robert z Warszawy. Od razu zwraca na siebie uwagę. Strój, ruch sceniczny i kokieteria. Było tylko jedno "ale" - kompletnie nie potrafił śpiewać! Jury było na nie.

20:29:58 - Na scenie pojawiła się Magda. Dziewczyna z Gliwic zaśpiewała utwór Amy Winehouse. Charakterystyczna barwa głosu i umiejętności sprawiły, że Magda rozkochała w sobie jury. Mozil zaczął nawet fantazjować na temat Magdy.

20:25:35 - Kolejnym uczestnikiem okazał się Wojtek. 28-latek wypadł świetnie mimo, że miał 40 stopni gorączki i anginę. Mimo to, zaczarował publiczność i jury. Tylko Maja Sablewska była na nie: Już mamy tylu wyjątkowych ludzi, że nie wiem, czy ich przebiłeś. Jestem na nie.

20:20:19 - 28 letni Sebastian to zwierzę sceniczne, ale nie jest najbardziej utalentowany muzycznie. Oczarował widownie, ale nie jury. Nie przeszedł dalej.

20:14:53 - Na scenę wszedł 39-letni muzyk z warszawskiej Pragi. Michał wypadł znakomicie i od razu zdobył serce Czesława Mozila, który powiedział wprost: Jestem zakochany. Michał przeszedł dalej.

20:04:00 - Na pierwszy ogień poszła Sylwia. Młoda góralka zaśpiewała bardzo przyzwoicie oraz zauroczyła Wojewódzkiego: Jesteś artystką kompletną, czyli nic mi się w tobie nie podoba. Ale głos masz wspaniały.