Antek K. u Majewskiego, Michał L. na salonach

Aktorzy wracają do formy.
Aktorzy-awanturnicy wracają do formy Antek K. u Majewskiego, Michał L. na salonach Aktorzy wracają do formy. W ub. tygodniu aktorzy Michał L. i Antek K. zostali zatrzymani przez policję - byli agresywni i wulgarni. Następnego dnia wcale nie wyglądali na zmartwionych. Michał L. i Antek K. zasłużyli sobie na miano aktorów awanturników. W ubiegłym tygodniu pokazali całej Polsce, jak się bawią gwiazdy. Mieli od 0,6 do dwóch promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas awantury z policjantami używali wulgarnych słów i byli agresywni. Policja skonfiskowała również pudełeczko z czterema porcjami marihuany. Grożą im trzy lata więzienia. Aktorzy szybko wrócili do "normalności". Antek K. zaraz po wyjściu z aresztu pojechał...do studia "Szymon Majewski show". Aktor świetnie bawił się na planie show i wcale nie wyglądał na zmartwionego. Z kolei Michał L. w sobotę pojawił się wraz z narzeczoną Andżeliką Piechowiak w Teatrze Polskim na premierze spektaklu "Żeglarz".

Michał L. i Antek K. zasłużyli sobie na miano aktorów awanturników. W ubiegłym tygodniu pokazali całej Polsce, jak się bawią gwiazdy. Mieli od 0,6 do dwóch promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas awantury z policjantami używali wulgarnych słów i byli agresywni. Policja skonfiskowała również pudełeczko z czterema porcjami marihuany.

 

Grożą im trzy lata więzienia. Aktorzy szybko wrócili do "normalności". Antek K. zaraz po wyjściu z aresztu pojechał...do studia "Szymon Majewski show". Aktor świetnie bawił się na planie show i wcale nie wyglądał na zmartwionego.

Antek K.

 

Z kolei Michał L. w sobotę pojawił się wraz z narzeczoną Andżeliką Piechowiak w Teatrze Polskim na premierze spektaklu "Żeglarz".

 

Sancita

 

Zobacz także:

Trzej znani aktorzy zatrzymani za posiadanie marihuany. NOWE FAKTY

Antek K. porównuje się do... Sheena

Znanych aktorów prowadzą policjanci