Skandal w "Bitwie na głosy": gwiazdy wpychają swoich!

W "Bitwie na głosy" występują znajomi gwiazd.
Sami znajomi w "Bitwie na głosy" Gwiazdy wpychają swoich! W "Bitwie na głosy" gwiazdy lansują swoich znajomych. Michał Wiśniewski występuje razem z nową wokalistką Ich Troje, a Natasza Urbańska z kolegą z teatru Buffo. Ledwo ruszył program "Bitwa na głosy", a już wybuchł pierwszy skandal. Od razu wiedzieliśmy, że udział Michała Wiśniewskiego w nowym show nie przejdzie bez echa. Dla lidera "Ich Troje" to szansa na ponowne zaistnienie w mediach. Muzyk postanowił wykorzystać ją w pełni i do swojego chóru wkręcił nową wokalistkę "Ich Troje", Jeanette Vik z Norwegii. Myślicie, że wokalistka przyszła na casting i wywalczyła swoje miejsce w składzie? Coś nam się nie chce w to wierzyć. To nie wszystko. W ślady Wiśniewskiego poszła nawet Natasza Urbańska. Jednym z solistów grupy z Warszawy, której dowodzi Urbańska, jest tancerz znany z teatru Buffo. Jednym słowem kumpel Nataszy. On też przeszedł casting?

Ledwo ruszył program "Bitwa na głosy", a już wybuchł pierwszy skandal. Od razu wiedzieliśmy, że udział Michała Wiśniewskiego w nowym show nie przejdzie bez echa. Dla lidera "Ich Troje" to szansa na ponowne zaistnienie w mediach. Muzyk postanowił wykorzystać ją w pełni i do swojego chóru wkręcił nową wokalistkę "Ich Troje", Jeanette Vik z Norwegii.

 

Michał Wiśniewski na nagraniu "Bitwy na głosy". Tuż za nim po lewej stronie stoi Jeanette:

Michał Wiśniewski

 

Myślicie, że wokalistka przyszła na casting i wywalczyła swoje miejsce w składzie? Coś nam się nie chce w to wierzyć. To nie wszystko. W ślady Wiśniewskiego poszła nawet Natasza Urbańska. Jednym z solistów grupy z Warszawy, której dowodzi Urbańska jest tancerz znany z teatru Buffo. Jednym słowem kumpel Nataszy. On też przeszedł casting? Jeśli w grupach poszczególnych gwiazd zauważyliście znajome twarze to piszcie do nas!

 

Zdjęcie ze strony teatru Buffo i z nagrania "Bitwy na głosy":

Natasza Urbańska

 

Sancita

 

Zobacz także:

X-Factor, Tylko Muzyka i Bitwa Na Głosy - starcie gigantów

Rusza "X-Factor"! Czego możemy się spodziewać?

Mozil do Mai: Nie każdy w "X-Factor" powinien wyglądać jak Doda

Czy gwiazdy powinny wkręcać znajomych do show?