Rusza "X-Factor"! Czego możemy się spodziewać?

Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i Czesław Mozil w nowym show "X-Factor".

"X-Factor" to program, który w Wielkiej Brytanii od siedmiu sezonów gromadzi wielomilionową publiczność. Program, który wyłuskał wielkie śpiewające talenty. Nic dziwnego, że TVN we wiosennej ramówce postawiła na "X-Factor". Premiera dziś.

W pierwszym odcinku zobaczymy relacje z castingu w Zabrzu i Warszawie. Program prowadzi dziennikarz TVN24 Jarosław Kuźniar. W jury zasiądzie naczelny juror TVN, Kuba Wojewódzki, słynna menadżerka Maja Sablewska i piosenkarz Czesław Mozil. Największe kontrowersje budzi udział Mai Sablewskiej. W końcu będziemy mieli okazję skonfrontować plotki na temat Mai z rzeczywistością. Czy TVN rzeczywiście chce zrobić z niej polską Cheryl Cole?

 

Jarosław Kuźniar, Czesław Mozil, Maja Sablewska, Kuba Wojewódzki

 

Przekonamy się również, czy Czesław Mozil będzie Dżoanną Krupą "X-Factor". TVN wcale nie wysłał muzyka na lekcje polskiego. Podobnie sytuacja wygląda z Jarosławem Kuźniarem. Nikt nie kazał mu się odchudzać przed programami na żywo.

 

Kuba Wojewódzki już naostrzył kły. Maja Sablewska jest szczera do bólu. Czesław Mozil nie może się nadziwić, że do programu przyszło tylu zdolnych ludzi. Na castingi zgłosiło się tysiące zdolnych ludzi. Zwycięzca zgarnie 100 tysięcy złotych!

 

 

Sancita


Zobacz także:

Kuźniar miał problem z alkoholem

Mozil do Mai: Nie każdy w "X-Factor" powinien wyglądać jak Doda

Romans w "X-Factor"?