Ryszard Kalisz "wziął blondynę na godzinę"

Ryszard Kalisz u Mai Frykowskiej.
Ryszard Kalisz u Mai Frykowskiej Ryszard Kalisz "wziął blondynę na godzinę" Ryszard Kalisz u Mai Frykowskiej w "Stardust" w Tele5 w niedzielę o godz. 22.10. Frykowska: "Ujął mnie swoim młodzieżowym luzem oraz dystansem do siebie". Ryszard Kalisz jest jednym z najbardziej lubianych posłów. Dlatego Maja Frykowska zaprosiła go do swojego talk-show "Stardust". Poseł Kalisz okazał się wyjątkowo rozmownym gościem: "Lubię drobne kobiety, które noszą rozmiar 34. Ulegam pokusom (...) Jakaś gnida podszywała się pode mnie i korespondowała z ładną dziewczyną". Jak rozmowę z posłem ocenia Maja Frykowska? W rozmowie z nami tłumaczy: "Ryszard Kalisz jest dżentelmenem. Ujął mnie swoim młodzieżowym luzem oraz dystansem do siebie. Ma poczucie humoru". Co jeszcze poseł Kalisz zdradził w rozmowie z Mają Frykowską? "Stardust" na antenie Tele5 w niedzielę o godz. 22.10.

Ryszard Kalisz jest jednym z najbardziej lubianych posłów. Dlatego Maja Frykowska zaprosiła go do swojego talk-show "Stardust". Poseł Kalisz okazał się wyjątkowo rozmownym gościem:

Lubię drobne kobiety, które noszą rozmiar 34. Ulegam pokusom (...) Jakaś gnida podszywała się pode mnie i korespondowała z ładną dziewczyną.

Jak rozmowę z posłem ocenia Maja Frykowska? W rozmowie z nami tłumaczy:

Ryszard Kalisz jest dżentelmenem. Ujął mnie swoim młodzieżowym luzem oraz dystansem do siebie. Ma poczucie humoru.

Co jeszcze poseł Kalisz zdradził w rozmowie z Mają Frykowską? "Stardust" na antenie Tele5 już jutro o godz. 22.10.

Aik

Zobacz także:

Frykowska na światowych salonach. FOTO

Niezwykłe atrakcje na urodzinach Mai Frykowskiej. WIDEO

Nieznane oblicze Mai Frykowskiej