Papierska paliła papierosy w "Top model"

Papierska paliła papierosy w "Top model" Sposób na stres? Okazało się, że w chwilach słabości w "Top model", Paulina Papierska wychodziła na balkon i paliła papierosy. Jakoś taka bardziej "ludzka" się dla nas zrobiła. Udział w programie "Top model. Zostań modelką" był dla Pauliny Papierskiej sporym wyzwaniem. Musiała pokonać swoją nieśmiałość, strach przed ludźmi, kamerami i przystojnymi modelami. Zaczynała jako "szara myszka", a w finale sama nazwała się "żyletą". Zanim jednak doszło do metamorfozy, Paulina przeżywała w programie katusze. Musiała pozować z przystojnym modelem, a było to dla niej bardzo trudne, bo kiedyś rzucił ją chłopak. W chwilach słabości Papierska wychodziła na balkon i paliła papierosy. Jakoś taka bardziej "ludzka" się dla nas teraz zrobiła.

Udział w programie "Top model. Zostań modelką" był dla Pauliny Papierskiej sporym wyzwaniem. Musiała pokonać swoją nieśmiałość, strach przed ludźmi, kamerami i przystojnymi modelami. Zaczynała jako "szara myszka", a w finale sama nazwała się "żyletą".

 

Zanim jednak doszło do metamorfozy, Paulina przeżywała w programie katusze. Musiała pozować z przystojnym modelem, a było to dla niej bardzo trudne, bo kiedyś rzucił ją chłopak. W chwilach słabości Papierskawychodziła na balkon i paliła papierosy. Jakoś taka bardziej "ludzka" się dla nas teraz zrobiła.

 

 

Sancita

 

Zobacz także:

Papierska w walentynkowej sesji. WIDEO

Papierska i Piszczałka jak wielkie gwiazdy. Zdjęcia, autografy...