Finalistki "Top model" w sesji dla "Glamour"

Najgorzej wypadła:
Sesja dla "Glamoura" Która z finalistek "Top Model" wypadł najgorzej? W lutowym numerze miesięcznika "Glamour" ukazała się sesja z udziałem finalistek "Top model": Pauliną Papierską, Anną Piszczałką i Olą Kuligowską. W lutowym numerze miesięcznika "Glamour" ukazała się sesja z udziałem finalistek "Top model. Zostań modelką": Pauliną Papierską, Anną Piszczałką i Olą Kuligowską. Finalistki wystąpiły w roli profesjonalnych modelek. Zaprezentowały się w sukienkach m.in. D&G, Roberta Kupisza, Agnieszki Maciejak i Dawida Wolińskiego. Naszym zdaniem najlepiej w sesji wypadła Ola Kuligowska. Marcin Tyszka świetnie potrafi uwydatnić atuty jej urody i fantastyczną figurę. Ania Piszczałka lepiej czuje się na wybiegu niż w sesjach zdjęciowych i to niestety widać. Najgorzej wypadła Paulina Papierska. W sesji jest aż 6 jej zdjęć i na wszystkich ma taką samą minę z lekko rozchylonymi ustami.

W lutowym numerze miesięcznika "Glamour" ukazała się sesja z udziałem finalistek "Top model. Zostań modelką": Pauliną Papierską, Anną Piszczałką i Olą Kuligowską. Finalistki wystąpiły w roli profesjonalnych modelek. Zaprezentowały się w sukienkach m.in. D&G, Roberta Kupisza, Agnieszki Maciejak i Dawida Wolińskiego.

 

screen z magazynu "Glamour" Nr 02(95) Luty 2011


Naszym zdaniem najlepiej w sesji wypadła Ola Kuligowska. Marcin Tyszka świetnie potrafi uwydatnić atuty jej urody i fantastyczną figurę. Ania Piszczałka lepiej czuje się na wybiegu niż w sesjach zdjęciowych i to niestety widać. Najgorzej wypadła Paulina Papierska. W sesji jest aż 6 jej zdjęć i na wszystkich ma taką samą minę z lekko rozchylonymi ustami.

 

screen z magazynu "Glamour" Nr 02(95) Luty 2011


Sancita


Zobacz także:

Paulina Papierska: Olałam angielski. Nadrabiam]

Papierska wyjeżdża za granicę. Gdzie?