Papierska i Piszczałka jak wielkie gwiazdy. Zdjęcia, autografy...

Do dziewczyn nie można było się dostać - twierdzi nasze źródło.
Papierska i Piszczałka jak gwiazdy Dziewczyny wykorzystują swoje 5 minut sławy. Zdjęcia, autografy Papierska i Piszczałka jak wielkie gwiazdy. Zdjęcia, autografy... Do dziewczyn nie można się było dostać. Dziewczyny wykorzystują swoje 5 minut sławy. Finalistki programu "Top model. Zostań modelką" mają ręce pełne roboty. Anna Piszczałka jest bardzo rozchwytywaną modelką. Brała udział w pokazach Macieja Zienia czy Gosi Baczyńskiej. Z kolei Paulina Papierska ciężko pracuje na... lekcjach angielskiego. Przed wyjazdem do USA musi podszkolić swój angielski. Dziewczyny wykorzystują swoje 5 minut sławy i chałturzą na różnych imprezach. Ostatnio "pracowały" w Opolu. W piątek w nocy odbyła się noc zakupów z gwiazdami w Opolu. Znalazły się tam takie gwiazdy jak : Tomasz Jacyków, Paulina Papierska, Anna Piszczałka, Jan Kliment i Lena oraz Tomasz Ziółko. Oczywiście zainteresowanie było ogromne, a gwiazdy z programu "Top Model" były rozchwytywane przez dziesiątki ludzi. Każdy miał swoje miejsce, w którym rozdawał autografy i ludzie mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie. Do dziewczyn nie można było się dostać. Sama osobiście stałam ok. 30-40 minut po autograf. Paulina- szara myszka, niczym dziewczyna z widowni, Anna- gwiazda wieczoru.

Finalistki programu "Top model. Zostań modelką" mają ręce pełne roboty. Anna Piszczałka jest bardzo rozchwytywaną modelką. Brała udział w pokazach Macieja Zienia czy Gosi Baczyńskiej. Z koleiPaulina Papierska ciężko pracuje na... lekcjach angielskiego. Przed wyjazdem do USA musi podszkolić swój angielski.

 

Dziewczyny wykorzystują swoje "5 minut sławy" i chałturzą na różnych imprezach. Ostatnio "pracowały" w Opolu.

W piątek w nocy odbyła się noc zakupów z gwiazdami w Opolu. Znalazły się tam takie gwiazdy jak : Tomasz Jacyków, Paulina Papierska, Anna Piszczałka, Jan Kliment i Lena oraz Tomasz Ziółko. Oczywiście zainteresowanie było ogromne, a gwiazdy z programu Top Model były rozchwytywane przez dziesiątki ludzi. Każdy miał swoje miejsce, w którym rozdawał autografy i ludzie mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie. Do dziewczyn nie było w stanie się dostać. Sama osobiście stałam ok. 30-40 minut po autograf. Paulina- szara myszka, niczym dziewczyna z widowni, Anna- gwiazda wieczoru.

 

 

Sancita

 

Zobacz także:

Weronika z "Top Model" wyleciała ze szkoły

Anna Piszczałka gwiazdą wybiegu, w Polsce