Papierska i Piszczałka jak wielkie gwiazdy. Zdjęcia, autografy...

Do dziewczyn nie można było się dostać - twierdzi nasze źródło.
Papierska i Piszczałka jak gwiazdy Dziewczyny wykorzystują swoje 5 minut sławy. Zdjęcia, autografy Papierska i Piszczałka jak wielkie gwiazdy. Zdjęcia, autografy... Do dziewczyn nie można się było dostać. Dziewczyny wykorzystują swoje 5 minut sławy. Finalistki programu "Top model. Zostań modelką" mają ręce pełne roboty. Anna Piszczałka jest bardzo rozchwytywaną modelką. Brała udział w pokazach Macieja Zienia czy Gosi Baczyńskiej. Z kolei Paulina Papierska ciężko pracuje na... lekcjach angielskiego. Przed wyjazdem do USA musi podszkolić swój angielski. Dziewczyny wykorzystują swoje 5 minut sławy i chałturzą na różnych imprezach. Ostatnio "pracowały" w Opolu. W piątek w nocy odbyła się noc zakupów z gwiazdami w Opolu. Znalazły się tam takie gwiazdy jak : Tomasz Jacyków, Paulina Papierska, Anna Piszczałka, Jan Kliment i Lena oraz Tomasz Ziółko. Oczywiście zainteresowanie było ogromne, a gwiazdy z programu "Top Model" były rozchwytywane przez dziesiątki ludzi. Każdy miał swoje miejsce, w którym rozdawał autografy i ludzie mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie. Do dziewczyn nie można było się dostać. Sama osobiście stałam ok. 30-40 minut po autograf. Paulina- szara myszka, niczym dziewczyna z widowni, Anna- gwiazda wieczoru.

Finalistki programu "Top model. Zostań modelką" mają ręce pełne roboty. Anna Piszczałka jest bardzo rozchwytywaną modelką. Brała udział w pokazach Macieja Zienia czy Gosi Baczyńskiej. Z koleiPaulina Papierska ciężko pracuje na... lekcjach angielskiego. Przed wyjazdem do USA musi podszkolić swój angielski.

 

Dziewczyny wykorzystują swoje "5 minut sławy" i chałturzą na różnych imprezach. Ostatnio "pracowały" w Opolu.

W piątek w nocy odbyła się noc zakupów z gwiazdami w Opolu. Znalazły się tam takie gwiazdy jak : Tomasz Jacyków, Paulina Papierska, Anna Piszczałka, Jan Kliment i Lena oraz Tomasz Ziółko. Oczywiście zainteresowanie było ogromne, a gwiazdy z programu Top Model były rozchwytywane przez dziesiątki ludzi. Każdy miał swoje miejsce, w którym rozdawał autografy i ludzie mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie. Do dziewczyn nie było w stanie się dostać. Sama osobiście stałam ok. 30-40 minut po autograf. Paulina- szara myszka, niczym dziewczyna z widowni, Anna- gwiazda wieczoru.

 

 

Sancita

 

Zobacz także:

Weronika z "Top Model" wyleciała ze szkoły

Anna Piszczałka gwiazdą wybiegu, w Polsce

Więcej o:
Komentarze (36)
Papierska i Piszczałka jak wielkie gwiazdy. Zdjęcia, autografy...
Zaloguj się
 • mikifly

  Oceniono 45 razy 27

  ja rozdaję autografy bez kolejek! wysyłam przez net! za freeko!

 • ffortaleza

  Oceniono 46 razy 22

  JA PIER.... JAKI KRAJ TAKIE GWIAZDY ...

 • katamorgana

  Oceniono 26 razy 20

  Plotek prawie jak wielki portal. Zdjęcia, newsy...

 • fafi

  Oceniono 20 razy 16

  @gelfix - ty raczej opanuj swój idealizm i przestań porównywać jej sytuację do wszystkich ludzi - nie każdy/da chce zostać modelką/lem. Zawód modelki jeśli nie zauważyłaś wiąże się z podróżami i komunikacją z ludźmi innych narodowości w międzynarodowym języku angielskim! Tak, język to nie wszystko, ale bez niego też się nie obejdziesz...a jeśli komuś zależy na tym jego marzeniu to nie sądzisz, że WALKA O NIE POLEGAĆ BĘDZIE WŁAŚNIE NA SPIĘCIU TYŁKA I NAUCZENIU SIĘ ANGIELSKIEGO?!!!

 • ondrasz

  Oceniono 27 razy 15

  Ależ to dorobilismy się "gwiazd". Czy ci ludzie nie mogą się jakoś normalniej nazywać? Ale cóż jaki naród takie "gwiazdy" jego.

 • silverka

  Oceniono 23 razy 13

  Plotek nie powinien tam wogóle być.Bo po co. żeby zaraz usłyszeć że Paulinie wyskoczył sutek a Ani wyszła na wierzch pupa.Tanich sensacji szukacie.Zboki.

 • fankajonasow

  Oceniono 19 razy 9

  byłam tam stałam ok. godzinę , ale wcale nie gwiazdorzyły można było z nimi normalnie pogadać spotkałam je też tam w KFC :)

 • tom

  Oceniono 17 razy 9

  łohohoho to w Opolu były same gwiazdy łohohohoh.

 • gelfix

  Oceniono 16 razy 8

  kloceklego - hahahahaha ;D Przestań tu łapać za słówka. Jeżeli jesteś na tyle głupi/a, żeby nie zrozumieć tego i poprzedniego mojego komentarza o Dodzie, to współczuję Ci głupoty. Wybierz się do szkoły, naucz się logicznego myslenia, wiązania faktów i nie ironizuj, a potem możesz ze mną polemizować na dane tematy!
  fafi i lollla - a Wy przestańcie wyominac komus coś, co nie jest waszą sprawa ;] każdy kto chciał mógł zagłosować na trzy dziewczyny. Wygrała Paulina i już przestańcie ciągle, pod każdym newsem o niej - komentować jej język polski,a lbo to, że jest płaczliwa i zakompleksiona. Każdy ma prawo spełniać swoje marzenia. Jej nadarzyła się szansa, więc z niej skorzysta. Wy byście nie skorzystali??? Z jakiejkolwiek sznasy?? Angielski to nie wszystko - w każdym wieku można się uczyć, w każdym!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX