"Warsaw Shore" 5 odc. 12. Ostra impreza i najgorsza kara w historii. "G*wniana robota"

"Warsaw Shore" 5 odcinek 12. Ekipa z Warszawy nie zwalnia tempa. Muszą jednak ponosić konsekwencje "wybryków". Tym razem uczestników czeka naprawdę sroga kara.
Dotkliwa kara w "WS" "Warsaw Shore" 5 odc. 12. Ostra impreza i najgorsza kara w historii. "Warsaw Shore" 5 odcinek 12. Ekipa z Warszawy nie zwalnia tempa. Muszą jednak ponosić konsekwencje "wybryków". Tym razem uczestników czeka sroga kara. "Warsaw Shore" 5 odcinek 12. Ekipa z Warszawy nie zwalnia tempa. Muszą jednak ponosić konsekwencje "wybryków". Tym razem uczestników czeka naprawdę sroga kara. Poranek może być niełatwy dla uczestników "Warsaw Shore". Niespodziewaną pobudkę zafunduje im tatuażysta. Kto podejmie wyzwanie i zrobi sobie tatuaż? Ciężka próba zapowiada się przed Małą, Magdą, Wojtkiem i Klaudią. Jadą bowiem odbyć karę. Tego się nie spodziewali - czeka ich... - jak to sami powiedzieli "dosłownie g***". A chodzi o wywożenie gnoju. Jednak ekipowicze przeżyją także bardziej przyjemne chwile. Boss przynosi im dobre wieści: jadą na kolejną wycieczkę (tym razem w góry). Wcześniej jednak kolejna impreza. Piotrek ulega urokowi Małej, czego niestety nie zobaczył Ptyś. Chłopak zostaje w domu z powodu choroby. Wojtek postanawia przywieźć koledze towarzystwo. Ostatecznie jednak to Wojtek ląduje w bzykalni, a Kuba musi zabawiać resztę towarzystwa.

Poranek może być niełatwy dla uczestników "Warsaw Shore". Niespodziewaną pobudkę zafunduje im tatuażysta. Kto podejmie wyzwanie i zrobi sobie tatuaż?

Ciężka próba zapowiada się przed Małą, Magdą, Wojtkiem i Klaudią. Jadą bowiem odbyć karę. Tego się nie spodziewali - czeka ich... - jak to sami powiedzieli "dosłownie g*wniana robota". A chodzi o wywożenie gnoju.


<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>

 

Jednak ekipowicze przeżyją także bardziej przyjemne chwile. Boss przynosi im dobre wieści: jadą na kolejną wycieczkę (tym razem w góry). Wcześniej jednak kolejna impreza. Piotrek ulega urokowi Małej, czego niestety nie zobaczył Ptyś. Chłopak zostaje w domu z powodu choroby. Wojtek postanawia przywieźć koledze towarzystwo. Ostatecznie jednak to Wojtek ląduje w bzykali, a Kuba musi zabawiać resztę towarzystwa.

 

ZI

Więcej o:
Komentarze (7)
"Warsaw Shore" 5 odc. 12. Ostra impreza i najgorsza kara w historii. "G*wniana robota"
Zaloguj się
 • Gość: yja

  0

  czy dzisiejsza młodziez jest taka jak pokazane w WS, ? laski szmaty bzykaja sie w toaletach, idą z facetami ledwo poznanymi do wyra, traktuja seks jak czynnośc fizjologiczna. dramat, Zero emocji, wrażliwosci, uczucia, szacunku, co za świat,

 • Gość: szakk

  0

  magda to sypia z kim popadnie , zero szacunku do siebie. Twarz przepira , głos alkoholiczki. Teraz sypia z Klaudią. Fuj ! co za sodoma i gomora.

 • Gość: eryk

  0

  ohydne jak ku...szony Klaudia z Magdą spółkują . Obrzydzenie , Nawet kijem bym je nie dotknął.

 • Gość: Gosc

  0

  Zdejmijcie to z anteny zanim młodzież całkiem zgłupieje

 • Gość: aw

  0

  ale to juz nudne jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX