Jessica Mercedes odpowiedziała Violi Kołakowskiej. Mocno: Nie wiem, czemu osoba, która utrzymuje się dzięki komuś...

Jessica Mercedes ostro odpowiedziała Violi Kołakowskiej, według której blogerki modowe zajmują się "reklamową prostytucją.

Jessica Mercedes przyszła do programu Kuby Wojewódzkiego w seksownej mini i w bluzce z odkrytymi ramionami.

Nie zakładaj nogi na nogę! Boże, jaki ja jestem stary i nieruchliwy przy tobie! - zauważył showman przyglądając się szafiarce.
Czas szybko płynie - zgodziła się z nim Mercedes.

Kuba Wojewódzki powiedział, że kiedy wpisze się w Google jej nazwisko, pojawi się 18 milionów odpowiedzi, podczas gdy nazwisko papieża Franciszka generuje ich "zaledwie" 536 tysięcy.

Nie jest ci głupio? - zapytał. - On się inaczej ubiera po prostu - odpowiedział sam sobie. - Najpopularniejsze tagi to "Jessica Mercedes", "Jessica Kirchner" i Jessica Kirchner nago" - dodał.
Nigdy się nie pokazałam nago, ale rzeczywiście cieszę się, że jest teraz tyle publikacji - odparła szafiarka. - Byłam jedyną polską blogerką na Fashion Weeku, na tych pokazach wszystkich.

Jessica Mercedes KAPIF.pl

Kuba Wojewódzki chciał wiedzieć, czy to rzeczywiście jest aż tak duże wyróżnienie, że została zaproszona na imprezę, gdzie pokazuje się ciuchy.

Tak. To jest zdecydowanie wyróżnienie. Byłam w "Vogue'u". To są ogromne osiągnięcia - odparła Mercedes i zaczęła wyliczankę swoich najnowszych sukcesów.

Jessica Mercedes mówiła z ogromnym entuzjazmem, usta praktycznie jej się nie zamykały.

Zauważyliście, że kobiety powinny mieć taki tryb samolotowy? Że można zrobić "pyk" i nie mówi! - przerwał jej w pewnym momencie Wojewódzki.

Mercedes nie dała się jednak zbić z tropu.

To jest bardzo fajne, że zagranicą to doceniono, a ty tutaj robisz jak inni Polacy, a powinieneś być inny, niż inni Polacy, bagatelizujesz to. A powinieneś powiedzieć: Jessica, gratuluję ci, kurde, jak ty to zrobiłaś? - wbiła mu szpilę.

Kuba Wojewódzki zarzucił jej, że obecnie jest brokerem reklamowym.

Wiesz, co? Kiedy prawie wszystko kupuję? - oburzyła się Mercedes.

Na przykładzie swojej kreacji pokazała, że swoje ubrania szyje albo kupuje.

I za to dziewczyny mnie lubią. W tym momencie mam na Instagramie 500 tysięcy followersów, na Snapchacie 100 tysięcy...
A ja mam 300 tysięcy, a mam Instagram niespełna rok. Przegonię cię, mimo że się fatalnie ubieram, jestem stary i prawdopodobnie umrę - odparł jej showman.

Jessica Mercedes nie dała się łatwo zbić z tropu.

Kuba, ale pamiętaj, ty jesteś w TVN-ie. Powinieneś mieć jeszcze więcej. To wstyd, że masz tylko 300 tysięcy. A ja? Jestem z Poznania - odgryzła mu się.

Widownia nagrodziła tę wypowiedź gromkimi brawami. Szafiarka jednak najwyraźniej nie doceniła talentu polemicznego showmana.

Ale ja mam w szafie tyle ciuchów, że mi się żaden kochanek Renaty nie zmieści. I to jest mój argument! - odparł Wojewódzki zbierając jeszcze więcej braw.

Wszyscy pamiętamy wypowiedź Violi Kołakowskiej, która nazwała powiedziała, że blogerki modowe zajmują się "reklamową prostytucją". Kuba Wojewódzki przypomniał Mercedes tę wypowiedź.

Nie zgadzam się z tym. Nie wiem, czemu osoba, która utrzymuje się dzięki komuś zarzuca młodym dziewczynom, które same się dorobiły, takie rzeczy. Coś może tu nie poustawiane odpowiednio przez siedzenie w domu z dziećmi - zrobiła charakterystyczny gest przy głowie. - Może tej pani jest przykro, że nie współpracuje z takimi markami, jak my współpracujemy, bo ona się śmiała, że my działamy z Yves Saint Laurent, z Diorem, z Chanelem.
To już jest taki poziom toksyczności, który nawet mnie, starego wygę, przeraża - odparł Kuba Wojewódzki.

Ciekawe, czy to ostatni głos w sprawie głośnej wypowiedzi Violi Kołakowskiej. Na pewno jednak mocny.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS