"You Can Dance". Pierwszy odcinek na żywo! Poznaj 14 uczestników! Wśród nich Tunezyjczyk, Włoch i Ukrainka

W środę o 21:30 widzowie "You Can Dance" po raz pierwszy zobaczą popisy tancerzy na żywo. Co wydarzy się w odcinku?

Tej wiosny widzowie będą mieli okazję podziwiać międzynarodowy skład finalistów "You Can Dance". Wśród tancerzy, którzy wystąpią w programach live są: Tunezyjczyk, Włoch i Ukrainka. Poziom polskiej edycji show jest tak wysoki, że obcokrajowcy marzą o udziale w tym programie. Nic dziwnego, bo na przestrzeni dziewięciu lat "You Can Dance" otworzyło tancerzom młodego pokolenia drzwi do międzynarodowej kariery. Ponad połowa finalistów polskiej wersji formatu, po udziale w programie, brała udział w projektach za granicą. Każdy sezon był pełen osobowości tanecznych. W tym również ich nie zabraknie. Uczestników tej edycji "You Can Dance" poznacie bliżej już w pierwszym odcinku live.

Apetyt na zwycięstwo ma każdy z nich. Uważnie się im przyjrzyjcie, bo po pierwszych występach na żywo, już będziecie musieli zdecydować, kto jest Waszym faworytem. Dwoje uczestników (różnych płci) opuści show. Reprezentanci której drużyny - streetowej czy scenicznej  pożegnają się z "You Can Dance" jako pierwsi?

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW >>

 

Co się będzie działo w premierowym  odcinku live? Uczestnicy  będą latać. W zapierającej dech w piersiach choreografii na otwarcie programów na żywo, cała finałowa czternastka pokona grawitację.

Czekają nas również pierwsze występy w duetach. W jakich parach wystąpią? Czy wszyscy tancerze będą zadowoleni z przydzielonych im partnerów? W jakich stylach się zaprezentują pary?  Będzie jazz, taniec współczesny, broadway rodem z Nowego Jorku, latino, new style, house oraz styl eksperymentalny.

Wśród choreografów znajdzie się Natalia Madejczyk, finalistka pierwszej edycji. Przygotuje bardzo trudną choreografię będącą połączeniem tańca współczesnego oraz break dance.  Jak wygląda taka stylistyczna kombinacja? Której parze trafi się to wyzwanie?

Nowe jury po raz pierwszy zaprezentuje się na żywo! Obok Michała Piróga i Agustina Egurroli na fotelach jurorskich zasiedli uczestnicy pierwszej edycji: zwycięzca Maciej "Gleba" Florek oraz najmłodsza wówczas finalistka - Ida Nowakowska. Zaangażowali się w swoje role na sto procent. Dwójka nowych członków jury będzie nie tylko oceniać, ale też ruszy na scenę i to w pierwszej zbiorowej choreografii na otwarcie premierowego odcinka live. To, że wszyscy jurorzy są nieobliczalni i pełni energii, to już udowodnili na castingach. Dali popis swojej niezależności i nieprzewidywalności. Jednak teraz reżyser będzie miał trudniejsze zadanie. Jak poradzić sobie z nimi podczas programu na żywo? Czy przez ich nieokiełznane temperamenty show  może wymknąć się spod kontroli? Co się wydarzy w premierowym odcinku? Co się zadzieje gdy dojdą do głosu silne emocje?

I jeszcze jedna ważna informacja dla fanów "You Can Dance". Nie umknie Wam nawet minuta programu, gdyż to co będzie się działo podczas przerwy reklamowej za kulisami, zobaczycie zaraz po niej. Takie rozwiązanie pojawi się po raz pierwszy w polskiej telewizji, dzięki nowatorskim metodom realizacji. "You Can Dance" pokaże Wam jeszcze więcej. Będziecie mogli śledzić nie tylko to, co ma miejsce na scenie, ale poznacie tajemnice zakulisowe programu live podczas jego trwania. Jak to będzie wyglądało? Przekonajcie się sami podczas pierwszego odcinka na żywo już 6 kwietnia, o godz. 21.30 w TVN!