"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dariusz Kordek jako Garou, Katarzyna Pakosińska jako... "Obłęd", "Prima aprilis był wczoraj"

Katarzyna Pakosińska nie miała konkurencji. Wcieliła się w rolę Artura Rojka tak brawurowo, że jury było w szoku. "Obłęd, powaliło mnie to, prima aprilis był wczoraj" - to tylko niektóre z opinii jurorów, którzy długo nie mogli dojść do siebie. Z kolei Dariusz Kordek przekonująco zagrał Garou. Zwyciężył jednak Jerzy Rogacewicz, który wystąpił jako Debbie Harry. Zobaczcie wszystkie metamorfozy.

.

Więcej o:
Komentarze (6)
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dariusz Kordek jako Garou, Katarzyna Pakosińska jako... "Obłęd", "Prima aprilis był wczoraj"
Zaloguj się
 • Gość: jana

  Oceniono 1 raz 1

  dla mnie najlepsi w odcinku to Kakosińska i Kordek chociaz jak zobaczylam Rogacewicza to sie popłakalam ze smiechu ...naprawde byl niezly ma chlopak talent

 • jacek303

  Oceniono 1 raz 1

  Ale o co chodzi ? Może by tak trochę informacji dla niewtajemniczonych ?

 • Gość: Gość

  0

  Kordek najlepszy w każdym odcinku windują tego Grzechnika na siłę ale do Kordka talentu to mu daleko wydaje mi się że ten program jest do promowania kogo chcą a to żenada.

 • Gość: gość

  0

  Garou w wykonaniu Kordka to mistrzostwo on powinien wygrać ten odcinek przychylam się do opinii że Zielińska to słabiutkie ogniwo.Kordek rasowy aktor.

 • Gość: pola

  0

  Totalnie się nie zgadzam z werdyktem tego odcinka ... Pan Marcin Rogacewicz nie był najlepszy, a Pani Pakosińska śpiewała swoim głosem. Skrytykowali Olę Szwed, a była jedną z jedna lepszych, wraz z Kordkiem i Georgem Michaelem.
  Wchodzą w tyłek Zielińskiej, a przedstawiła jedynie marną parodię JLo. Nie umie ani śpiewać ani się ruszać.

 • Gość: Obserwator

  0

  Jaki JERZY Rogacewicz?! Inaczej dostał na chrzcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX