"You Can Dance". Pierwsze poważne zadanie dla uczestników. Odwiedzi ich mega gwiazda świata tańca!

Zobacz, co wydarzy się w kolejnym odcinku "You Can Dance".

Po pierwszej eliminacji poziom intensywności warsztatów nie spadnie nawet na moment. No może małą chwilą oddechu tancerze będą mogli cieszyć się wieczorem, po stresujących występach przed jurorami. Ale, żeby nie rozstawali się z nimi na długo, w kolejnym zadaniu Michał Piróg i Agustin Egurrola spędzą z uczestnikami dużo więcej czasu.

Przejmą opiekę nad każdą z dwóch ekip tancerzy - scenicznych oraz streetowych i razem z nimi będą walczyć o zwycięstwo w nowym zadaniu. A na czym będzie ono polegało? Jedna piosenka dla obydwu drużyn. Każda z nich ma stworzyć do niej choreografię. I teraz najciekawsza część zadania. Wynik swojej pracy zaprezentują podczas parady karnawałowej. Wielki show tancerze "You Can Dance" zaprezentują na głównej scenie. O wygranej nie będą decydować pozostali jurorzy - Ida I Maciek. Laur zwycięstwa przyzna publiczność zgromadzona podczas maltańskiego karnawału. Kto będzie świętował? A kto niestety opuści program?

Na finał warsztatów czeka tancerzy nie lada przyjemność, ale zarazem taneczne wyzwanie. Zajęcia ze światowej sławy choreografem - Brianem Friedmanem, który w tym roku został laureatem bardzo prestiżowej nagrody przyznawanej przez środowisko taneczne w Stanach Zjednoczonych "The World Of Dance Industry Awards", w kategorii choreograf roku.

Ten uznany międzynarodowy autorytet w świecie tańca, zaprzyjaźniony z Britney Spears i Justinem Timberlake'iem, współpracował m.in. z J. Lo, Michaelem Jacksonem, Usherem, Princem, Pink, Beyonce. Brian Friedman tworzy choreografie dla najbardziej znanych gwiazd muzyki pop i R&B. Występuje także jako juror w popularnych programach związanych z tańcem i muzyką, np.  "X-Factor", "So You Think You Can Dance?", "Grease is The World". Jak oceni polskich tancerzy? Kto go zachwyci? Kto zdaniem mistrza ma szansę na międzynarodową karierę?

Brian dołączy również do grona jurorów podczas ostatecznej eliminacji. Czy będzie walczył o tancerzy, którzy jego zdaniem powinni znaleźć się w czternastce? Kto pożegna się z marzeniami o miejscu wśród finalistów programu? A kto spotka się z fanami programu w odcinkach na żywo w kwietniu?

To wszystko okaże się już 30 marca, o 21.30 w TVN, w programie "You Can Dance"!