"Agent - Gwiazdy": Nie zgadniecie, komu spodobała się Perea! "Takie chucherko, ale mnie fascynuje". Odpadła DRUGA kobieta

W programie "Agent - Gwiazdy" pojawiła się pierwsza fascynacja damsko-męska i to dość nieoczywista. Okazuje się, że Tomek Oświeciński wcale nie jest ze skały, a w oko wpadła mu Tamara Gonzalez Perea.

W szóstym odcinku "Agenta - Gwiazd" dał się odczuć nierówny podział płci wśród uczestników. Z programem pożegnała się dopiero jedna kobieta - Kamila Szczawińska - a odpadło już aż 4 mężczyzn. Rozmowy uczestników skupiły się właśnie na temacie liczebnej przewagi kobiet nad mężczyznami. Jednak prym w narzekaniu zdecydowanie wiódł Antek Królikowski.

Zostało z nami 3 panów i 6 żmijek - takim określeniem obdarzył kobiety, co oczywiście im się nie spodobało. - Panie eliminują panów, jak chcą - dodał z wyraźnym smutkiem.

Przewaga liczebna kobiet w grupie otworzyła jednak nowe możliwości - wreszcie to kobiety mogły się wykazać. Skwapliwie skorzystała z tego Tamara Gonzalez Perea. W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli ułożyć mapę z ogromnych puzzli. Dowodzenie w tej konkurencji samozwańczo przejęła blogerka.

Stwierdziłam, że czas zakasać rękawy i wziąć swoje 163 cm do roboty - obwieściła przed kamerą.

Tym samym w programie pojawiła się pierwsza fascynacja męsko-damska, jednak nie spodziewaliśmy się, że to właśnie programowemu "osiłkowi" czyli Tomkowi Oświecińskiemu spodoba się zachowanie blogerki. Sportowiec podporządkował się jej rozkazom i przyznał, że wpadła mu w oko.

Takie chucherko, ale mnie fascynuje - mówił przed kamerą.

TVN/ X-news

Jednak czegoś więcej raczej z tego nie będzie - w poprzednich odcinkach aktor przyznał, że to miłość do żony i dzieci jest tym co, daje mu siłę, a swój strach w programie nieraz pokonywał właśnie z myślą o rodzinie. Dobrze jednak wiedzieć, do jakich kobiet ma słabość.

Stosunek kobiet do mężczyzn ma jednak szansę wyrównać się - w tym odcinku z programu odpadła Eva Halina Rich. To ona najgorzej wypełniła test ze znajomości agenta. Co poszło nie tak?

Widocznie stawiałam na osobę, która nie jest agentem - przyznała.

Gwiazda "Żon Hollywood" widziała jednak dobre strony tego, że musiała pożegnać się z programem.

Było super, czas do domu, dzieci płaczą, mąż tęskni - dodała.

TVN/ X-news

W tym odcinku, co podkreśliła zresztą prowadząca show Kinga Rusin, agent zadziałał wyjątkowo dobrze. Przez niego grupa w całości oblała pierwsze zadanie i straciła 4 tys. zł. Kogo obstawiacie?

BP

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (18)
"Agent - Gwiazdy": Nie zgadniecie, komu spodobała się Perea! "Takie chucherko, ale mnie fascynuje". Odpadła DRUGA kobieta
Zaloguj się
 • Corven Dallas

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko 2 osoby mogą być agentem:
  Mrozowska lub Jabłczyńska
  Osobiście uważam że ta pierwsza..

 • Gość: anna

  Oceniono 1 raz 1

  agentem jest monika mrozowska, widac to po jej komunikacji niewerbalnej, gesty kłamcy. ogolnie program słaby, jak same pseudo gwiazdy..wolałam wcześniejszą wersje

 • Gość: dziewczyna

  Oceniono 1 raz 1

  od początku stawiałam, że agentem jest kobieta, na pewno aktorka, bo najlepiej zagra swoja rolę, teraz typuję Mrozowską albo Jabłczyńską (najmniej komentują, dobrze grają), jestem przekonana, że to jedna z nich

 • Gość: Kasia

  Oceniono 1 raz 1

  agentem jest Dominika

 • Gość: br

  Oceniono 1 raz 1

  Najsłabsza w tym programie jest Rusin. Równie dobrze,te zadania mógłby rozdzielać ktoś,kto np.trzyma mikrofon. Ta gwiazda w tym programie jest zbędna.

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  Oglądałam to dziś i nie rozumiem dalej w tym sensu
  No ale mam jeszcze 3 tygodnie leżenia i gapienia w tv :-/

 • Gość: Potter12

  0

  Agentem jest albo Hubert, albo Antek. Tamara raczej nie jest Agentem.

 • Gość: waydack83

  0

  Wykluczam Oświęcimskiego, za bardzo się stara, przejmuje zadaniami i chce się wykazać. Największe moje podejrzenia wzbudza Antek Królikowski, dziwny był ten jego powrót do programu, ale czy producenci by ryzykowali gdyby Tamara go wtedy nie uwolniła i wzięła immunitet? No właśnie. A może to ona jest agentem? Już trzy immunitety straciła a agent przecież nie ma nic do stracenia bo zostaje do końca. Kolejna osoba z kręgu podejrzeń to J. Jabłczyńska - ciągły słowotok, próbuje narzucać swoje zdanie, sknociła parę zadań. Podejrzana jest też Mrozowska, o ile pamiętam też kilka razy stracili przez nią kasę. Na początku stawiałem na Urbańskiego, bo jest chyba najbardziej bystry i przebiegły, ale to by było za oczywiste, więc go odrzucam. Tajner-Wiśniewska? Nie wiem, mało ją pokazują i niewiele o niej wiadomo podobnie jak o Sylwii Szostak, trochę bezbarwne. Jeśli są agentami to słabymi, bo zadania wykonują i nie mieszają w grupie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX