"Agent - Gwiazdy": Nie zgadniecie, komu spodobała się Perea! "Takie chucherko, ale mnie fascynuje". Odpadła DRUGA kobieta

W programie "Agent - Gwiazdy" pojawiła się pierwsza fascynacja damsko-męska i to dość nieoczywista. Okazuje się, że Tomek Oświeciński wcale nie jest ze skały, a w oko wpadła mu Tamara Gonzalez Perea.
Perea wpadła mu w oko? "Agent - Gwiazdy": Nie zgadniecie, komu spodobała się Perea! W programie "Agent - Gwiazdy" pojawiła się pierwsza fascynacja damsko-męska i to dość nieoczywista. Okazuje się, że Tomek Oświeciński wcale nie jest ze skały. W programie "Agent - Gwiazdy" pojawiła się pierwsza fascynacja damsko-męska i to dość nieoczywista. Okazuje się, że Tomek Oświeciński wcale nie jest ze skały, a w oko wpadła mu Tamara Gonzalez Perea. W szóstym odcinku "Agenta - Gwiazd" dał się odczuć nierówny podział płci wśród uczestników. Z programem pożegnała się dopiero jedna kobieta - Kamila Szczawińska - a odpadło już aż 4 mężczyzn. Rozmowy uczestników skupiły się właśnie na temacie liczebnej przewagi kobiet nad mężczyznami. Jednak prym w narzekaniu zdecydowanie wiódł Antek Królikowski. Zostało z nami 3 panów i 6 żmijek - takim określeniem obdarzył kobiety, co oczywiście im się nie spodobało. - Panie eliminują panów, jak chcą - dodał z wyraźnym smutkiem. Przewaga liczebna kobiet w grupie otworzyła jednak nowe możliwości - wreszcie to kobiety mogły się wykazać. Skwapliwie skorzystała z tego Tamara Gonzalez Perea. W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli ułożyć mapę z ogromnych puzzli. Dowodzenie w tej konkurencji samozwańczo przejęła blogerka. - Stwierdziłam, że czas zakasać rękawy i wziąć swoje 163 cm do roboty - obwieściła przed kamerą. Tym samym w programie pojawiła się pierwsza fascynacja męsko-damska, jednak nie spodziewaliśmy się, że to właśnie programowemu "osiłkowi" czyli Tomkowi Oświecińskiemu spodoba się zachowanie blogerki. Sportowiec podporządkował się jej rozkazom i przyznał, że wpadła mu w oko. - Takie chucherko, ale mnie fascynuje - mówił przed kamerą. Jednak czegoś więcej raczej z tego nie będzie - w poprzednich odcinkach aktor przyznał, że to miłość do żony i dzieci jest tym co, daje mu siłę, a swój strach w programie nieraz pokonywał właśnie z myślą o rodzinie. Dobrze jednak wiedzieć, do jakich kobiet ma słabość...

W szóstym odcinku "Agenta - Gwiazd" dał się odczuć nierówny podział płci wśród uczestników. Z programem pożegnała się dopiero jedna kobieta - Kamila Szczawińska - a odpadło już aż 4 mężczyzn. Rozmowy uczestników skupiły się właśnie na temacie liczebnej przewagi kobiet nad mężczyznami. Jednak prym w narzekaniu zdecydowanie wiódł Antek Królikowski.

Zostało z nami 3 panów i 6 żmijek - takim określeniem obdarzył kobiety, co oczywiście im się nie spodobało. - Panie eliminują panów, jak chcą - dodał z wyraźnym smutkiem.

Przewaga liczebna kobiet w grupie otworzyła jednak nowe możliwości - wreszcie to kobiety mogły się wykazać. Skwapliwie skorzystała z tego Tamara Gonzalez Perea. W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli ułożyć mapę z ogromnych puzzli. Dowodzenie w tej konkurencji samozwańczo przejęła blogerka.

Stwierdziłam, że czas zakasać rękawy i wziąć swoje 163 cm do roboty - obwieściła przed kamerą.

Tym samym w programie pojawiła się pierwsza fascynacja męsko-damska, jednak nie spodziewaliśmy się, że to właśnie programowemu "osiłkowi" czyli Tomkowi Oświecińskiemu spodoba się zachowanie blogerki. Sportowiec podporządkował się jej rozkazom i przyznał, że wpadła mu w oko.

Takie chucherko, ale mnie fascynuje - mówił przed kamerą.

TVN/ X-news

Jednak czegoś więcej raczej z tego nie będzie - w poprzednich odcinkach aktor przyznał, że to miłość do żony i dzieci jest tym co, daje mu siłę, a swój strach w programie nieraz pokonywał właśnie z myślą o rodzinie. Dobrze jednak wiedzieć, do jakich kobiet ma słabość.

Stosunek kobiet do mężczyzn ma jednak szansę wyrównać się - w tym odcinku z programu odpadła Eva Halina Rich. To ona najgorzej wypełniła test ze znajomości agenta. Co poszło nie tak?

Widocznie stawiałam na osobę, która nie jest agentem - przyznała.

Gwiazda "Żon Hollywood" widziała jednak dobre strony tego, że musiała pożegnać się z programem.

Było super, czas do domu, dzieci płaczą, mąż tęskni - dodała.

TVN/ X-news

W tym odcinku, co podkreśliła zresztą prowadząca show Kinga Rusin, agent zadziałał wyjątkowo dobrze. Przez niego grupa w całości oblała pierwsze zadanie i straciła 4 tys. zł. Kogo obstawiacie?

BP

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS