"Kocham Cię Polsko" wróciło na antenę: To pytanie onieśmieliło Andrzeja Wronę

Po 3 latach przerwy na antenę TVP2 wrócił program "Kocham Cię Polsko" (poprzednio był emitowany od 13 marca 2009 roku do 25 listopada 2012 roku).
Wielki powrót Po 3 latach przerwy na antenę wrócił program "Kocham Cię Polsko". W sobotę o godz. 20 widzowie miel okazję zobaczyć pierwszy odcinek. W roli prowadzącej show zadebiutowała Barbara Kurdej-Szatan. W programie przeciwko sobie stanęły dwie drużyny. Kapitanem pierwszej był Tomasz Kammel, a w składzie jego drużyny znalazły się polskie wokalistki: Ewa Farna, Ewelina Lisowska i Kayah. Kapitanem drugiej został Maciej Musiał, a w składzie jego drużyny znaleźli się polscy siatkarze: Andrzej Wrona, Karol Kłos i Piotr Gruszka. Wesoło, dynamicznie i spontanicznie - taki właśnie był pierwszy odcinek ""Kocham Cię Polsko". Szczególnie dużo radości fankom Andrzeja Wrony musiała dostarczyć konkurencja, w której uczestnikom zadawano pytanie, Ci jednak nie mogli udzielić odpowiedzi "tak" ani "nie". Jedno z pytań wyjątkowo zawstydziło siatkarza. Gdy prowadząca zapytała go, czy jest zajęty, odpowiedział "nie". Ewelina Lisowska pokazała zaś kolejny talent - oprócz śpiewania umie także rysować. W programie nie zabrakło oczywiście polskich przebojów. Stanisław Soyka wykonał swój przebój "Czas niepamięci".

W sobotę o godz. 20 widzowie miel okazję zobaczyć pierwszy odcinek. W roli prowadzącej show zadebiutowała Barbara Kurdej-Szatan. W programie przeciwko sobie stanęły dwie drużyny. Kapitanem pierwszej był Tomasz Kammel, a w składzie jego drużyny znalazły się polskie wokalistki: Ewa Farna, Ewelina Lisowska i Kayah. Kapitanem drugiej został Maciej Musiał, a w składzie jego drużyny znaleźli się polscy siatkarze: Andrzej Wrona, Karol Kłos i Piotr Gruszka.

Wesoło, dynamicznie i spontanicznie - taki właśnie był pierwszy odcinek ""Kocham Cię Polsko".

Szczególnie dużo radości fankom Andrzeja Wrony musiała dostarczyć konkurencja, w której uczestnikom zadawano pytanie, Ci jednak nie mogli udzielić odpowiedzi "tak" ani "nie". Jedno z pytań wyjątkowo zawstydziło siatkarza. Gdy prowadząca zapytała go, czy jest zajęty, odpowiedział "nie".

Kocham Cię, PolskoScreen z TVP2

Ewelina Lisowska pokazała zaś kolejny talent - oprócz śpiewania umie także rysować.

W programie nie zabrakło oczywiście polskich przebojów. Stanisław Soyka wykonał swój przebój "Czas niepamięci".

BP