Roast Kuby Wojewódzkiego za ostry? Jest skarga w KRRiT

Roast Kuby Wojewódzkiego został zaskarżony do KRRiT. Stacja TVN zostanie wezwana do udostępnienia nagrania programu do analizy.

Roast Kuby Wojewódzkiego z wielkim hukiem przetoczył się przez media. Najpierw pojawiły się pogłoski, że jest zbyt mocny, żeby go wyemitować, potem zmieniono godzinę z 21:30 na 22:30 i przeznaczono dla widzów powyżej 16. roku życia. Z finalnego materiału wycięto najmocniejsze sceny, a przekleństwa ocenzurowano.

To nie wystarczyło. Serwis Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że do KRRiT wpłynęła skarga na roast.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji dostała wczoraj skargę na emisję przez TVN "Roastu Kuby Wojewódzkiego", w którym nie brakowało mocnych żartów - czytamy.

Potwierdziła to serwisowi Katarzyna Twardowska, rzeczniczka KRRiT. Teraz Krajowa Rada ma wystąpić do stacji TVN o udostępnienie nagrania do analizy.

Roast Kuby Wojewódzkiego prowadził Michał Kempa. Wystąpili w nim Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Piotr Kędzierski, Anna Dereszowska, Sebastian Rejent, Abelard Giza i Dawid Podsiadło. Spośród nich jedynie Dawid Podsiadło zachowywał się kulturalnie, pozostali uczestnicy żartowali między innymi ze śmierci Bogusława Kaczyńskiego i wylewu Michała Figurskiego. Sporo było też seksistowskich żartów adresowanych głównie do Anny Dereszowskiej, choć śmiano się też z rzekomego homoseksualizmu Kuby Wojewódzkiego.

Na razie nie wiadomo, kto złożył skargę, ani jaka kara może grozić stacji TVN za wyemitowanie roastu Kuby Wojewódzkiego. Show, według danych Nielsen Audience Measurement, obejrzało 1,7 mln widzów.

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Roast Kuby Wojewódzkiego za ostry? Jest skarga w KRRiT
Zaloguj się
  • fanizymiko

    Oceniono 2 razy 2

    Promocja tego badziewia jest przerażająca....

    Przecież ten 'rołst" nawet nie stał obok prawdziwych roastów. Towarzystwo wzajemnej adoracji porzucało kilkoma "ku...mi" na wizji twierdząc, że to takie nowoczesne i ostre prowadzenie programu satyrycznego. Mnie zastanawia co tam robił Abelard. Ile kosztuje by pozbył się godności i zaczął się taplać w medialnym gownie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX