"Ugotowani" z ikonami lat 80. U Kwietniewskiej w kuchni króluje fiolet. U Jeżowskiej? To chyba nie będzie zaskoczenie

Tym razem ?Ugotowani? wsiądą w wehikuł czasu i przeniosą się do lat osiemdziesiątych, kiedy to najlepszym smakołykiem był wyrób czekoladopodobny. W programie zobaczymy dom Majki Jeżowskiej, Wandy Kwietniewskiej, Andrzeja Suprona i Pawła Stasiaka.

Jako pierwsza do kulinarnego pojedynku stanie Wanda Kwietniewska. Początkowo związana z zespołem Lombard, później z własną już grupą Wanda i Banda. To w latach '80 powstały nucone do dziś hity, takie jak ?Nie będę Julią? czy ?Hi Fi?. Wanda jest zagorzałą fanką Bartka Kurka, Piotra Gacka i całej polskiej reprezentacji siatkarzy. Uwielbia tworzyć także w kuchni i zawsze stara się, aby goście opuszczali jej jadalnię w pełni usatysfakcjonowani.

Kolejni odważni i pełni wiary w swoje kulinarne umiejętności to: Paweł Stasiak, czyli trzon zespołu Papa D, znanego wcześniej jako Papa Dance. Już od 30 lat umila czas innym śpiewając takie szlagiery jak ?Nasz Disneyland? czy ?Kamikadze wróć!?. Jest miłośnikiem koni, które darzy wielkim szacunkiem.

<< ZOBACZ, JAK MIESZKAJĄ >>

Majka Jeżowska, kolorowa, wyjątkowa i znana z nietuzinkowych kreacji piosenkarka, którą kochają wszystkie dzieci, a jej przeboje śpiewane są od kilku pokoleń. Debiutowała w Opolu w 1979 roku i od tego czasu nieprzerwanie koncertuje. Ostatnio wcieliła się także w trenera i służyła radą i pomocną dłonią w programie ?Aplauz, Aplauz!?.

Andrzej Supron - mistrz i wielki autorytet wśród zapaśników! Zdobywca wielu tytułów, w tym Mistrza Świata i Europy oraz Wicemistrza Olimpijskiego z 1980 roku! Obecnie siły skupia na edukowaniu młodej kadry. Zajmuje się także sędziowaniem. Do gotowania podchodzi równie poważnie jak do zawodów i ciekaw jest, czy w programie nie zaskoczy nawet samego siebie.

W tym wyjątkowym i sentymentalnym odcinku ?Ugotowanych? dowiemy się, kto okaże się prawdziwą Dancing Queen, czym jest ?Zrywczatka? oraz przekonamy się, kim byłby Andrzej Supron, gdyby nie był sportowcem.

Specjalny odcinek "Ugotowanych" z ikonami lat 80. już w niedzielę, 29 listopada o 18 w TVN.