Antoni Królikowski pierwszy raz tak otwarcie o swojej dziewczynie. Kuba: Ty jesteś naprawdę zakochany!

Widzieliśmy ich wspólne zdjęcia, ale para niczego nie komentowała. Tymczasem w show Kuby Wojewódzkiego, wreszcie padły pierwsze bezpośrednie słowa. Antoni Królikowski opowiedział o związku z Katarzyną Sawczuk.

Antoni Królikowski gościł u Kuby Wojewódzkiego w ramach promocji filmu "Karbala". Gospodarz w pewnym momencie puścił mu fragment programu "Mam talent", w którym 12-letnia zaledwie Katarzyna Sawczuk brawurowo zaśpiewała "Tańczące Eurydyki" Anny German.

Wielki talent - powiedział Wojewódzki.
Kaśka ma ogromny talent i pielęgnuje go - zgodził się Królikowski.
Pamiętaj, jeżeli ją skrzywdzisz, znajdziemy cię. Ja ją poznałem, jak byłem dzieckiem. Mówiłem: Uważaj na męty z show-biznesu. Nie uważała!

Kuba Wojewódzki był we wspomnianym programie jurorem i już wtedy zachwycił się talentem 12-letniej Sawczuk.

Ja mam poczucie, że jest naprawdę skarbem dla tego kraju i w ogóle dla całego świata. To, co ona ma w sobie, talent, który jest... nie do podrobienia - powiedział nieco łamiącym się głosem Królikowski.
Antoni, ty jesteś naprawdę zakochany.
Kocham tę dziewczynę absolutnie i jej talent i wszystko, co z nią związane, i będę się nią opiekował - zadeklarował Królikowski.

Kuba Wojewódzki żartem poprosił swojego gościa, żeby wytrzymał z nią przynajmniej jeszcze pół roku, bo dziewczyna jest tego warta.

Słuchaj, doszedłem do takiego etapu w życiu, że mam pewien priorytet - zapewnił go całkiem poważnie Królikowski.

Katarzyna Sawczuk ma ma 18 lat, Antoni Królikowski - 26. Zagrali razem w serialu "Hotel 52". Spotkali się również w programie "The Voice Of Poland", gdzie ona występowała, a on był prowadzącym.

Posłuchajcie Sawczuk w "The VoP". Porwała publiczność i zachwyciła jurorów.

alex

Kuba Wojewódzki Aplikacja Plotek