Kuba Wojewódzki PRZEPRASZA za Pawła Kukiza: Patrzyłem na niego jak na człowieka, którego stan umysłu jest jaśniejszy, niż przewidywałem. Sorry

Kuba Wojewódzki w pierwszej turze wyborów prezydenckich głosował na Pawła Kukiza. Teraz za to przeprosił.
Przeprosiny Wojewódzkiego Kuba Wojewódzki przeprasza za Pawła Kukiza. Kuba Wojewódzki w pierwszej turze wyborów prezydenckich głosował na Pawła Kukiza. Teraz publicznie za to przeprosił. Kuba Wojewódzki w tym sezonie każdy swój program rozpoczyna od zaproszenia do siebie prezydenta Dudy. W najnowszym odcinku, na 5 dni przed wyborami, showman zmienił scenariusz i zamiast tego zachęcił do wzięcia udziału w głosowaniu. - Dzisiaj wyjątkowo nie zaczynamy od zaproszenia prezydenta, bo dzisiaj wyjątkowo zaczynamy od rzeczy ważnych i istotnych. Dzisiaj zaczniemy od Polski, zaczniemy od Was, bo dzisiaj apel nie do prezydenta, ale do Was, do wszystkich widzów programu "Kuba Wojewódzki". Za 5 dni wybory - i to także jest Wasz wybór. [...] Ojczyzna to jest także przywilej, żeby w dniu wyborów powiedzieć komuś: spieprzaj z mojego życia. Nie chcemy cię. PiS nie zasługuje na władzę, a Platforma Obywatelska nie zasługuje na zaufanie i liczę na to, że znajdziecie trzecią drogę - mówił Wojewódzki. W tym momencie showman poczynił osobistą uwagę i przyznał się do własnej naiwności. W kwietniu jego gościem był Paweł Kukiz. Wojewódzki zadeklarował wtedy, że będzie na niego głosował. Namawiał też widzów programu, żeby oddali swój głos na Kukiza. Teraz za to przeprosił: - A propos naiwności, to chciałbym zrobić jeszcze jeden mały remanent, który nie jest remanentem politycznym, czy światopoglądowym, ale estetycznym. Chciałbym wszystkich bardzo serdecznie przeprosić za Pawła Kukiza. Za mój wybór Pawła Kukiza. Kłamałbym, gdyby powiedział, że patrzyłem na niego jak na męża stanu. Patrzyłem na niego jak na człowieka, którego stan umysłu jest chyba jaśniejszy, niż przewidywałem. Sorry, za to wszystko przepraszam - pokajał się.

Kuba Wojewódzki w tym sezonie każdy swój program rozpoczyna od zaproszenia do siebie prezydenta Dudy. W najnowszym odcinku, na 5 dni przed wyborami, showman zmienił scenariusz i zamiast tego zachęcił do wzięcia udziału w głosowaniu.

Dzisiaj wyjątkowo nie zaczynamy od zaproszenia prezydenta, bo dzisiaj wyjątkowo zaczynamy od rzeczy ważnych i istotnych. Dzisiaj zaczniemy od Polski, zaczniemy od Was, bo dzisiaj apel  nie do prezydenta, ale do Was, do wszystkich widzów programu "Kuba Wojewódzki". Za 5 dni wybory - i to także jest Wasz wybór. To od Was zależy, czy staniemy w cywilizacyjnym korku, czy może jeszcze gorzej, w tym korku zaczniemy jechać pod prąd. Od wielu lat, od wielu pokoleń faszeruje się nas sformułowaniem, że Ojczyzna to jest jeden wielki obowiązek. To nieprawda, to jest gówno prawda. Ojczyzna to jest także przywilej, żeby w dniu wyborów powiedzieć komuś: spieprzaj z mojego życia. Nie chcemy cię. PiS nie zasługuje na władzę, a Platforma Obywatelska nie zasługuje na zaufanie i liczę na to, że znajdziecie trzecią drogę. Bo coraz częściej mam wrażenie, że bierzemy udział nie w wyborach politycznych, ale w konkursie kieszonkowców. Wybierzmy tego, który najmniej dobierze się do naszej kieszeni. Pamiętajcie, obojętność jest najgorsza. Gorsza jest chyba tylko i wyłącznie naiwność - mówił Wojewódzki.

W tym momencie showman poczynił osobistą uwagę i przyznał się do własnej naiwności. W kwietniu jego gościem był Paweł Kukiz. Wojewódzki zadeklarował wtedy, że będzie na niego głosował. Namawiał też widzów programu, żeby oddali swój głos na Kukiza. Teraz za to przeprosił.

A propos naiwności, to chciałbym zrobić jeszcze jeden mały remanent, który nie jest remanentem politycznym, czy światopoglądowym, ale estetycznym. Chciałbym wszystkich bardzo serdecznie przeprosić za Pawła Kukiza. Za mój wybór Pawła Kukiza. Kłamałbym, gdyby powiedział, że patrzyłem na niego jak na męża stanu. Patrzyłem na niego jak na człowieka, którego stan umysłu jest chyba jaśniejszy, niż przewidywałem. Sorry, za to wszystko przepraszam.

 

 

alex

Kuba Wojewódzki Aplikacja Plotek


Więcej o: