Nie zgadniecie, co Grzesiek z show "Rolnik szuka żony" wrzuca na FB. Zdjęcie w muszce i z kluczem francuskim. A to? Tego jeszcze nie widzieliśmy!

Ok, aż nie wierzymy, do czego można użyć pługa. Można nim na przykład... wyrzeźbić kamienne serce. A to nie jedyny "kwiatek", jakim pochwalił się Grzegorz z programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku.

Grzegorz ma 29 lat, 100-hektarowe gospodarstwo rolne i sporo maszyn rolniczych. Ma też coś jeszcze, czego niejeden nie tylko rolnik może mu pozazdrościć: niesamowitą wprost fantazję. Dość przyjrzeć się zdjęciom, jakie wrzuca na swój fanpejdż na Facebooku. W muszce i w kluczem francuskim na ramieniu. Umorusany niczym górnik z młotkiem w ręku. Jest nawet zdjęcie przysypanego stertą papierów służbowego biurka.

Nas jednak najbardziej zaskoczyło zdjęcie kamienia rzeźbionego w kształt serca. Niby nic, ale on to wyrzeźbił... pługiem!

Wyrzeźbiłem pługiem, no bo kwiaty szybko schną autentyczność zdjęcia potwierdzam swoją stopą - napisał przy zdjęciu.

To się nazywa fantazja!

<< ZOBACZ, CO JESZCZE UDOSTĘPNIA NA FACEBOOKU >>

Grzesiek do programu poszedł z bardzo konkretnym planem.

Założenie rodziny to dla mnie jeden z największych priorytetów i gdyby pojawiła się odpowiednia kandydatka, to długo bym się nie zastanawiał - mówił w pierwszym odcinku show.

Wygląda na to, że Grzesiek jest zdecydowany oddać serce jednej z kandydatek. Oby nie kamienne.

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Nie zgadniecie, co Grzesiek z show "Rolnik szuka żony" wrzuca na FB. Zdjęcie w muszce i z kluczem francuskim. A to? Tego jeszcze nie widzieliśmy!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Może właśnie coś naprawiał.
  A poza tym, o ile się orientuję klucz francuski to inna bajka. To jest rurhak, ale mogę się mylić:)

 • Gość: Beata

  0

  Twoja twarz brzmi znajomo-Amstrong?

 • Gość: Asia :)

  0

  umorusany i szczesliwy :)

 • Gość: Igor

  Oceniono 2 razy 0

  Grzesiek, chlopie, kogo Ty sobie wybraleś? kurna trzeba miec cos z glowa by wyrzucac najfajniejsza laske a zostawiac te dwie dziwne mimozy. Ania fajna? Gdzie Ty masz oczy? Mala ,sztuczna, nieszczera, nijaka. Ta druga nie wiem, ale źle wyglada. Kogos Ty chlopie powybieral??? A tyle fajnych dziewczyn do Ciebie napisalo. szkoda gadac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX