"Rolnik szuka żony". Nieoczekiwane wyznanie najprzystojniejszego z uczestników. Fanki wściekłe: Drugi Adam z tego Rafała

Szuka żony, czy może zabawy i sławy? Rafał wkurzył fanki swoim wyznaniem, z którego wynika, że być może wcale nie ma takich zamiarów, jakie zadeklarował.

Tytuł mówi wszystko: "Rolnik szuka żony". Jeżeli zatem rolnik przychodzi do programu, to wiadomo po co, i nie trzeba niczego tłumaczyć, ani o nic pytać. Dziewczyny, które przyszły do programu w nadziei na zostanie jego żoną, jednak zapytały go o to. Konkretnie o to, czy jest gotowy na ślub.

Nie, raczej nie. Trzeba dojrzeć do tego, żeby był ślub. To ma być jedna decyzja na całe życie. Żeby ci się chciało - odparł szczerze.

Mamy zatem w programie "Rolnik szuka żony" rolnika, który raczej NIE szuka żony. Fanki wypomniały mu to w komentarzach na Facebooku.

Ciekawe, czy poszedł do programu dla zabawy, sławy...
Rafał już się wypowiedział. Dziewczyny zadały mu pytanie, czy jest gotowy na ślub. Odpowiedział! "Raczej nie jest gotowy na ślub, trzeba dojrzeć do tego! To po tych słowach już wiadomo, że nie szuka żony, tylko sławy.

Ta wypowiedź jest bodaj najciekawsza:

Drugi Adam z tego Rafała... szuka żony, ale nie jest gotowy.

To, rzecz jasna, aluzja do Adama Kraśki, który odrzucił uczucie zakochanej w nim Ani i po programie jął wieść życie celebryty i gwiazdy disco polo.

Za wcześnie, żeby stwierdzić, czy wkurzone fanki mają rację. Choć z taką urodą Rafał faktycznie może nieźle namieszać w show-biznesie.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (26)
"Rolnik szuka żony". Nieoczekiwane wyznanie najprzystojniejszego z uczestników. Fanki wściekłe: Drugi Adam z tego Rafała
Zaloguj się
 • Gość: Nati

  Oceniono 12 razy 10

  On wcale nie jest cudowny i przystojny. Od samego początku zachowuje się, jak rozpieszczony chłoptaś. Widać, że nie ma szacunku dla tych kobiet, można zauważyć jego niechęć. Nie rozumiem, dlaczego został wybrany...

 • Gość: ja

  Oceniono 12 razy 8

  Może szuka męża?

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 11 razy 7

  Czy te kobiety idące do tego programu mają siano zamiast mózgu? Przecież to, iż program się nazywa "Rolnik szuka żony", to wcale nie oznacza, iż faceci zaraz po programie mają obowiązek się żenić. Wszystkie tego typu programy, to nic innego jak szmacenie się przed telewidzami. Więc jeśli te kobiety naprawdę myślą, że idąc do tego programu upolują sobie męża, to naprawdę muszą mieć nie pokolei w głowie. Czy gdzieś w regulaminie tego programu jest napisane, iż faceci muszą zdeklarować, że naprawdę szukają żony? Idąc do tego typu programów trzeba brać wszystko pod uwagę. A nie, potem zgrywać niewinną sarenkę która nie wiedziała, iż została wystawiona na odstrzał łowiecki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  CH.DPA I KAMIENI KUPA.Taki jest ten program.

 • Gość: kadykianus

  Oceniono 3 razy 3

  Producentom tego prostackiego programu nie przyszło do głowy, że rolnik może szukać chłopaka a nie dziewuchy? Nie przyszło.. O... szkoda.

  Cytat z filmu Kariera Nikosia Dyzmy:
  Pazura: - Jak ty to mówisz, to takie proste się wydaje. Sami by na to wpadli.
  Grabowski: - By wpadli! Jakby k...wa mieli mózg!

 • Gość: waśka

  Oceniono 3 razy 3

  To jeszcze dzieciak.Dziewczyny jesteście wykształcone szukajcie sobie chłopaków w swoim gronie.

 • Gość: scenarzysta

  Oceniono 7 razy 3

  Rolnik szuka d..py, o i taki tytuł to mi sie podoba, chodzi o moczenie wacka, obojętnie czy w oborze, chlewie, stogu siana czy na new hollandzie, chodzi o fun!

 • Gość: kalina

  Oceniono 2 razy 2

  Dziwię się że ładne wykształcone i mądre dziewczynyę pchają się na wieś i tylko się ośmieszają.Czy trudno im znależć chłopaka w swoim gronie? Po co im ta wieś i tak długo tam nie zostaną..

 • Gość: Hania

  Oceniono 1 raz 1

  Nie oglądam,żenujące dla kobiet....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX