Lewandowski na boisku jest królem. W kuchni rządzi tylko Anna? Zdziwicie się

5 goli w 9 minut. Tej frazy już za kilka lat z powodzeniem szukajcie w słownikach, bo przejdzie do historii. Anna Lewandowska jest przekonana, że za sukcesami jej męża stoi między innymi jej dieta. Tymczasem z rozmowy Roberta Lewandowskiego z Magdą Mołek dowiadujemy się, jak on sam radzi sobie w kuchni.

Anna Lewandowska to ekspertka kulinarna i dietetyczna w jednym. To ona przygotowuje mężowi, Robertowi Lewandowskiemu, odpowiednio dobrane menu, dzięki któremu ma on energię do dokonywania  rzeczy niebywałych, na przykład strzelania pięciu goli w przeciągu dziewięciu minut. "Nowe tajniki dietetyczne podziałały" - pochwaliła się na Instagramie niedługo po tym, jak jej mąż dokonał wspomnianej sztuki.

W rozmowie z Magdą Mołek, Robert Lewandowski opowiedział nam, jak opieka dietetyczna żony wygląda, by tak rzec, od kuchni.

Kiedyś testowała na mnie różne potrawy. Ja próbowałem, oceniałem. Teraz coś mi po prostu daje, bo wie, czego potrzebuje. Przemyca w potrawach rzeczy, których nie lubię, np. kaszę gryczaną, a ja nawet nie zorientuje się, że tam jest - mówił.

Choć Robert Lewandowski kulinarnym doświadczeniem nie może się równać z żoną, to jednak w kuchni radzi sobie niezgorzej. Mimo to, kiedy na horyzoncie pojawia się Anna, posłusznie oddaje jej pole.

Poprawiłem się. Lubię zupy kremy, umiem przygotować szparagową albo pomidorową. Specjalizuję się jednak w rybach, mięsie. Ostatnio próbowałem przygotować ośmiornicę i nawet mi wyszła. Smakowała mi. Jednak kiedy jest Ania, to się usuwam.

Robert Lewandowski bezdyskusyjnie uznaje autorytet żony w sprawach diety. I ten układ najwyraźniej się sprawdza.

alex

Anna Lewandowska Aplikacja Plotek