Rinke Rooyens o miłości za kratami. Zobacz zwiastun dzisiejszego odcinka "Rinke za kratami" [wideo]

Już dziś kolejny odcinek cyklu dokumentalnego "Rinke za kratami?, a w nim wzruszające rozmowy o miłości i tęsknocie. Wszystkich skazanych łączy jedno - każdy z nich odlicza czas do kolejnego listu, telefonu i najważniejsze - spotkania z ukochaną osobą. Jednak więźniowie liczą się z tym, że ich dotychczasowe związki mogą się rozpaść. Czy szukają miłości za kratami?

Pobyt w więzieniu któregoś z partnerów to wielka próba dla związku. Większość skazanych, mimo wszystko, nie poddaje się, walczą o swoją miłość lub próbują znaleźć nową. Czy w ogóle jest to możliwe? Rinke poszuka odpowiedzi.

Rozmawia z Krzysztofem K. ps. ?Kapsel?, który dzieli się swoją romantyczną historią. Krzysztof pod wpływem żony przeszedł pozytywną przemianę i jest w tej chwili innym człowiekiem. Pikanterii tej opowieści dodaje fakt, że obecną żonę poznał w zakładzie karnym. Wypatrzył ją na sali widzeń, gdy przed laty przyszła do więzienia, odwiedzić znajomego. Zdobył jej adres, napisał i tak zaczął się ich związek, który trwa już dziewięć lat. Rinke postanawia pomóc "Kapslowi" i prosi dyrektora więzienia o zorganizowanie mu spotkania z żoną, poza pokojem widzeń. Czy dyrektor wyda zgodę, na randkę w parku?

Rinke poznaje też wzruszającą historię Damiana R. i Kasi R..Damian sam poprosił o przeniesienie z innego więzienia do Krzywańca. Dlaczego?! Tu odsiaduje wyrok jego narzeczona. Planują ślub za kratkami. Poznali się podczas odsiadywania innego wyroku. Teraz spotykają się po raz pierwszy od sześciu lat! Czy to spotkanie pogłębi łączące ich uczucie? Czy dojdzie do ślubu? Kto jeszcze opowie o miłości za kratami? Przekonamy się już dziś - "Rinke za kratam" o godzinie 22:10, na antenie Telewizji POLSAT.