Jarosław Kuźniar ostro do Wodzianki: Rola życia. Ona milczy, ale broni jej Kuba

Kąśliwe uwagi to domena Jarosława Kuźniara, jedną z nich skierował do Olgi, pełniącej funkcję Wodzianki u Kuby Wojewódzkiego.

"Wodzianka", określenie wymyślony przez Kubę Wojewódzkiego, oznaczający dziewczynę, która w trakcie trwania programu podaje wodę. Funkcja ta, choć może przynieść popularność (patrz Dominika Zasiewska, tudzież Dominika Wodzianka), budzi też niekoniecznie pozytywne emocje. Termin "seksizm" odmieniany był w tym przypadku przez wszystkie przypadki i przez bardzo wiele osób w bardziej lub mniej żartobliwy sposób. W ostatnim odcinku Wodzianka znów przyciągnęła uwagę. Przypomnijmy, że w tym sezonie w tę rolę wcielają się Playmates "Playboya".

Tym razem uszczypliwie jej wejście skomentował gość Wojewódzkiego, Jarosław Kuźniar.

Rola życia...- stwierdził, gdy dziewczyna stawiała właśnie na stoliku przed nim napój.

Wodzianka uśmiechnęła się tylko, a werbalną obronę wziął na siebie Kuba Wojewódzki.

Przestań! Ona tu wróci, a ty nie! - powiedział do gospodarza "DD TVN", a po chwili przestawiając przed Kuźniarem, Piotrem Małachowskim i Pawłem Fajdkiem puszki piciem, dodał żartując sobie z Kuźniara - Masz to dla ciebie, on sobie pożyczy.

Żart Wojewódzkiego stanowił nawiązanie do historii wakacji Kuźniara. Dziennikarz opisał, jak podczas wycieczki po USA kupował, a potem z powrotem oddawał produkty do sklepu. Sytuacja wywołała wręcz błyskawiczną i bardzo gwałtowną reakcję internautów. Sam zainteresowany wytłumaczył się ze swojego działania w tym samym programie.

karo

Kuba Wojewódzki Aplikacja Plotek

POLUB NAS