"Warsaw Shore". Wiadomo, kto tak załatwił Wojtka. SZOK! To nie koniec rewelacji. Chłopak Małej i incydent z Pawłem

"Warsaw Shore" w 3 sezonie obfituje w niekontrolowane zwroty akcji. Kto by przypuszczał, że Mała Ania będzie miała chłopaka, a Wojtek... A Wojtek sam namaluje sobie penisa na twarzy i ogoli głowę. Poznaliśmy też inne oblicze Pawła.

Trzeci sezon "Warsaw Shore" powoli dobiega końca, jednak fani każdy kolejny odcinek mogą oglądać w ciągle tak samo dużym napięciu.

Klaudia

W ostatnim odcinku zdążyliśmy zobaczyć, jak wygląda nowa uczestniczka "Warsaw Shore", teraz udało się ją trochę bardziej poznać. Po pierwsze faceci wariują na jej punkcie. Alan, jak tylko się pojawiła, zaczął chodzić po domu bez koszulki, a reszta nadskakiwała dziewczynie, proponując jej drinki, jedzenie itd. Prym w uwodzeniu Klaudii wiódł jednak Damian.

Dobre ma cycki i dupę - zachwycał się Damian, który dla tego ciała zadeklarował. - Nie chodzi mi już o ilość, teraz chcę tylko ją mieć.

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy. Damian i Klaudia Screen z MTV

Damian całkowicie stracił dla Klaudii głowę i racjonalną percepcję rzeczywistości.

Widziałem Klaudię nago - opowiadał koleżankom z Ekipy o sytuacji, gdy otworzył drzwi łazienki i zobaczył tam nagą Klaudię. - Ale wiem, że zrobiła to specjalnie. Słyszała, że muszę iść do łazienki i zdjęła stanik. Tylko udawała zawstydzoną. Gdy zobaczyłem ją nago, podjarałem się jak dziecko.

Klaudia jednak, jak to określił Paweł, "facetów temperuje jak ołówki", więc choć zaloty Damiana wydały się jej schlebiać, to do niczego między nimi nie doszło. Pozwoliła się jednak do siebie zbliżyć Alanowi. Całowali się.

Mam już pełny zbiornik muszę go opróżnić - mówił Alan.

Przyjście nowej uczestniczki początkowo zaniepokoiło uczestników. Obawiali się, że ktoś odejdzie. Paweł wykorzystał pełen napięcia nastrój i udawał, że to on odchodzi. Ewelina najpierw zalała się łzami, po czym nalała sobie szklankę praktycznie czystego wysokoprocentowego alkoholu, oznajmiając:

Miałam nie pić i znowu chleje.

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy Screen z Facebook.com/Screen z MTV

Po chwili okazało się, że wszystko było jedynie żartem Pawła.

Nikt nie odchodzi! - radośnie obwieścił.

Wojtek

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy. Wojtek Screen z MTV

Słyszeliście o Wędkarzu? To wymyślony przez Wojtka kawalarz, który od początku programu ubarwia życie członków Ekipy bardziej lub mniej zabawnymi żartami. Choć Wojtek przez cały czas zdradzał aspiracje do bycia tym "najzabawniejszym", to nie sądziliśmy, że posunie się do czegoś takiego. Pamiętacie, jak w poprzednich odcinkach "zaliczył zgona", a w tym czasie "Wędkarz" namalował mu na twarzy penisa i ogolił głowę? Okazuje się, że Wojtek SAM TO SOBIE ZROBIŁ. Tak. Sam. Sam ogolił głowę, sam zebrał włosy do miski, potem sam obsypał się nimi, aż wreszcie sam wziął markera i pomalował sobie twarz.

Całą akcję wymyśliłem w połowie sezonu. Kiedy byliśmy u fryzjera, zobaczyłem maszynki i że golą konkretnie. A ja? Mam maszynkę na kablu, jestem w stanie to wykonać. Czekałem tylko na odpowiedni moment - opowiadał.

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy. Wojtek Screen z MTV

Chłopak Małej

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy. Mała Ania z chłopakiem Screen z MTV

Kiedy myśleliśmy, że nie zobaczymy już nic bardziej niespodziewanego niż Wojtka z penisem na czole, który goli sobie głowę w ogródku w środku nocy, zaserwowano nam kolejny wstrząs. Mała Ania ma chłopaka! No a przynajmniej poważną sympatię.

Poznali się po walce Trybsona, spędzili ze sobą kilka chwil, a on przyjechał do niej do Warszawy na ostatnią domówkę. Najwyraźniej relacja musi być poważna, skoro między nimi dochodziło do rozmów na takie tematy:

Ale ty wiesz, że mnie będziesz musiał utrzymać? Nie no, sama sobie radzę - mówiła Mała Ania.

 

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy. Mała Ania z chłopakiem Screen z MTV

Nie brakowało też czułości, przytulania, pocałunków.

Przy nowo poznanym facecie trzeba być damą, więc powiedziałam mu, że ja się brzydzę agresją, że jestem dobrze wychowana, nie klnę, nie bekam i jestem zajeb**ą damą.

Dodajmy, że padło także stwierdzenie: "jestem dziewicą".

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy. Mała Ania z chłopakiem Screen z MTV

Incydent z udziałem Pawła

Wiadomo już, że w żarcie Pawła z początku odcinka kryła się prawda. Chłopak faktycznie musiał rozstać się z programem, jednak ciągle widzowie nie dostali jasnej odpowiedzi dlaczego. Być może złożyły się na to także wydarzenia z domówki - tego jednak ciągle nie wiemy. A co się stało na ostatniej imprezie Warsaw Shore? Choć w tym odcinku pokazano zaledwie kilka scen, a na resztę przyjdzie czekać do następnego tygodnia, po tej próbce wiadomo, że ta noc była bardzo nerwowa i pełna agresji. Paweł rozzłościł się na jednego z gości, który tańczył z Eweliną.

Próbował ją obmacać - tłumaczył Paweł.

W efekcie najpierw kazał chłopakowi "wypie...ć", a gdy ten nie usłuchał, postanowił mu to wytłumaczyć ręcznie. Zaczął go szturchać i szarpać. Między nich wpadła Ewelina, którą Paweł też odpychał. W końcu interweniował Alan.

Wziąłem go na bok i odhaczyłem.

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy Screen z MTV

Sytuacja nie wyjaśniła się do końca, a z zapowiedzi następnego odcinka wynika, że to był dopiero początek konfliktu.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS