"Przyjaciółki": Sprawdź, co o wydarzy się w drugim odcinku!

W dzisiejszym odcinku emocji nie zabraknie! Inga umówi się z Robertem. Czy znajdzie w końcu szczęście u boku jakiegoś mężczyzny? Anka wpadnie w oko Leszkowi. Zuza zapragnie dziecka. Czy Jerzy zechce zostać ponownie ojcem? Patrycja urodzi zdrowego synka. Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku"Przyjaciółek"? Dowiemy się już dziś o godzinie 21:05 w Polsacie.

Mikołaj, syn Patrycji rodzi się zdrowy. Wcześniak zostaje umieszczony w inkubatorze. Po cesarskim cięciu dochodzi do komplikacji, ale lekarze opanowują sytuację kryzysową. Zuzie udaje się porozmawiać z Patrycją i dowiaduje się, że przyjaciółka marzy tylko o tym, by zobaczyć synka. Córki Leszka świetnie dogadują się z dziećmi Anki, spędzają wspólnie dużo czasu. Leszek coraz bardziej interesuje się Anką, zawsze znajduje się w odpowiednim momencie, by jej pomóc.

Robert zaprasza Ingę na kawę. Spotkanie nie jest udane, bo Robert zamiast poświęcić uwagę Indze, cały czas ?wisi na telefonie?. Zuza szuka celu, któremu będzie mogła się poświęcić. Myśli o dziecku. Wygląda na to, że kompromis nie jest możliwy. Jerzy nie czuje się na siłach na ojcostwo w jego wieku. Do Anki wpada Paweł i zachowuje się podejrzanie, ukradkiem w schowku ukrywa paczkę wypchaną banknotami Euro. Anka wraca do domu po pracy, zastaje zdemolowane mieszkanie..