Brat Barona w "Must Be The Music". Podobny do gitarzysty z Afromental? Sprawdźcie!

W pierwszym odcinku 10. edycji "Must Be The Music" na scenie zaprezentował się zespół The Lions, w którym gra Adam Milwiw-Baron, brat Aleksandra - gitarzysty Afromental.

Adam Milwiw-Baron jest wokalistą i trębaczem The Lions - grupy, która powstała 18 lat temu. W zespole na saksofonie altowym gra także jego żona Magdalena.

The Lions to nasza wielka muzyczna rodzina. Zespół, w którym poznałem moją żonę. Zespół, przy którego muzyce wychowują się nasze dzieci. Staramy się przekazać im to, że muzyka to przyjemność, a najważniejsze jest współodczuwanie jej i współdzielenie ze wszystkimi, z którymi muzykujesz - tłumaczy Adam Milwiw-Baron.

W ostatnią niedzielę zespół wykonał utwór "We Mgle" i zachwycił jurorów. Adam Sztaba, Ela Zapendowska i Piotr Rogucki byli na "tak", jedynie Kora była na "nie".

Zauważyłem wcześniej, że to jest Natalia Lubrano, wybitna wokalistka, ale nie wiedziałem, że przyjadą z tobą wybitni muzycy - stwierdził Adam Sztaba.

Jakie będą dalsze losy The Lions w jubileuszowej 10. edycji "Tylko Muzyka"? Tego dowiecie się z kolejnych odcinków programu. Emisja kolejnego już w tę niedzielę o godzinie 20:00 w POLSACIE.

Więcej o: