"Przyjaciółki" 6 sezon. Przemysław Sadowski dołączył do obsady. O względy której z bohaterek będzie zabiegać?

3 września, o godzinie 21.05, na antenie Polsatu obejrzeliśmy premierowy odcinek 6. sezony serialu"Przyjaciółki". Już w pierwszym odcinku nowej serii poznaliśmy nowego bohatera, który będzie starać się o względy Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer). Wcieli się w niego Przemysław Sadowski.

Przemysław Sadowski w serialu "Przyjaciółki" wciela się w postać Leszka, który zainteresuje się serialową Anką. Jak do tego dojdzie? Przy okazji organizowania przyjęcia urodzinowego dla dziesięciolatki, Anka (Magdalena Stużyńska) poznaje jej ojca, Leszka (Przemysław Sadowski). Pomaga mu zapanować nad dziećmi i ogarnąć sytuację. Następnego dnia Leszek przychodzi do cukierni z kwiatami, aby podziękować Ance za pomoc. Okazuje się miłym, statecznym facetem z dwiema córkami, młodsza w wieku bliźniaków Anki, starsza w wieku jej córki, Julki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA SADOWSKIEGO NA PLANIE >>

Leszek jest wdowcem od 4 lat. Ance dobrze rozmawia się z Leszkiem, mają dużo wspólnych tematów. O tym jednak, jak rozwinie się ta znajomość i czy między Anką a Leszkiem zaiskrzy, przekonamy się jesienią w szóstej odsłonie "Przyjaciółek?.

W szóstej serii serialu "Przyjaciółki" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Krawczyk, Filip Bobek, Elżbieta Jarosik, Grzegorz Wons, Mariusz Bonaszewski i Lesław Żurek. W nowym sezonie dołączą do nich: Krzysztof Wieszczek i Przemysław Sadowski.

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS