Warsaw Shore. Nowe odcinki, stary konflikt. Eliza imprezuje, Ewelina OSTRO. "Mamy z Trybsonami inną wizję rodzicielstwa"

Druga połowa trzeciego sezonu Warsaw Shore miała dać odpowiedź na pytanie, dlaczego Paweł Cattaneo musiał pożegnać się z programem. Pierwszy odcinek nie przyniósł rozwiązania zagadki. Nie oznacza to, że brakowało emocji.
Nowe odcinki, stary konflikt Warsaw Shore: Eliza imprezuje, Ewelina OSTRO. Warsaw Shore: Ekipa żegnała pierwszą połowę trzeciego sezonu mocno skonfliktowana. Ewelina i Paweł podczas walki Trybsona kibicowali jego rywalowi. Druga połowa trzeciego sezonu Warsaw Shore miała dać odpowiedź na pytanie, dlaczego Paweł Cattaneo musiał pożegnać się z programem. Pierwszy odcinek nie przyniósł rozwiązania zagadki. Nie oznacza to, że brakowało emocji. Ekipa żegnała pierwszą połowę trzeciego sezonu mocno skonfliktowana. Ewelina i Paweł podczas walki Trybsona nie kryli się z kibicowaniem jego rywalowi. Na afterparty w jednym z toruńskich klubów również bawili się osobno. - Miałam totoalnie wyj****ne na nich - podsumowała Ewelina. Świetnie razem bawiły się za to byłe rywalki, teraz przyjaciółki, Ania (Duża) i Eliza. Zdaniem niektórych uczestników imprezy, za dobrze. Interweniował Trybson. - Podszedł do mnie Paweł i mówi, że ludzie mówią, że odprawiam jakieś lesbijskie tańce, a matce nie wypada - relacjonowała niepocieszona Eliza. Na linii Eliza i Trybson - Paweł i Ewelina zaiskrzyło ponownie w drodze na kolejną imprezę, tym razem do Sopotu. Skonfliktowane pary usiadły jedna za drugą w busie, a Trybsonowi nie spodobało się to, że Ewelina rozłożyła swój fotel za bardzo, znacznie ograniczając mu przestrzeń. - Suń tę d**ę - powiedział w pewnym momencie do byłej koleżanki. Ukochany nie reagował. Wyjaśnił później, że zrobił to z premedytacją: - Niech cała Polska zobaczy jaki jest Trybson - powiedział. Najcięższe działa wytoczone zostały już w klubie w Sopocie. Eliza i Duża Ania osiągnęły kolejny poziom przyjaźni - trzymanie włosów wymiotującej koleżance. Tę sytuację ostro skomentowała Ewelina: - Z Trybsonami mamy chyba inne pojęcie rodzicielstwa. Jak ja bym miała dziecko pięciomiesięczne w domu, to bym nie jeździła na imprezy naj***ać się do porzygu - skwitowała.

Ekipa żegnała pierwszą połowę trzeciego sezonu mocno skonfliktowana. Ewelina i Paweł podczas walki Trybsona nie kryli się z sympatyzowaniem z jego przeciwnikiem. Na afterparty w jednym z toruńskich klubów również bawili się osobno.

Miałam totoalnie wyj****ne na nich - podsumowała Ewelina.

Świetnie razem bawiły się za to byłe rywalki, teraz przyjaciółki, Ania (Duża) i Eliza. Zdaniem niektórych uczestników imprezy, za dobrze. Interweniował Trybson.

Podszedł do mnie Paweł i mówi, że ludzie mówią, że odprawiam jakieś lesbijskie tańce, a matce nie wypada - relacjonowała niepocieszona Eliza.

Eliza i Duża AniaFacebook.com/AniaWarsawShoreMTV?fref=photo

Na linii Eliza i Trybson - Paweł i Ewelina zaiskrzyło ponownie w drodze na kolejną imprezę, tym razem do Sopotu. Skonfliktowane pary usiadły jedna za drugą w busie, a Trybsonowi nie spodobało się to, że Ewelina rozłożyła swój fotel za bardzo, znacznie ograniczając mu przestrzeń.

Suń tę d**ę - powiedział w pewnym momencie do byłej koleżanki.

Ukochany nie reagował. Wyjaśnił później, że zrobił to z premedytacją.

Niech cała Polska zobaczy jaki jest Trybson - powiedział.

Warsaw ShoreScreen z MTV

Najcięższe działa wytoczone zostały już w klubie w Sopocie. Eliza i Duża Ania osiągnęły kolejny poziom przyjaźni - trzymanie włosów wymiotującej koleżance.

Eliza i Duża AniaScreen z MTV

Tę sytuację ostro skomentowała Ewelina.

Z Trybsonami mamy chyba inne pojęcie rodzicielstwa. Jak ja bym miała dziecko pięciomiesięczne w domu, to bym nie jeździła na imprezy naj***ać się do porzygu - skwitowała.

W obronie młodej mamy stanął Wojtek. "Słabą głowę" Elizy wyjaśnił faktem, że miała długą przerwę w spożywaniu alkoholu, a teraz ma swój moment na odreagowanie.

Jak myślicie, czy to własnie konflikt z Trybsonem i Elizą przyczynił się do decyzji produkcji "Warsaw Shore" o nie zapraszaniu Pawła do czwartej edycji?

Mamy nadzieję, że po obejrzeniu 2 części 3 sezonu Warsaw Shore, zrozumiecie naszą decyzję - taki komunikat pojawił się na Facebooku programu w odpowiedzi na niezadowolenie fanów Pawła.

W zapowiedzi drugiego odcinka mogliśmy zobaczyć moment w którym "szef" oznajmia uczestnikom, że jeden z nich pożegna się z programem. Pojawia się też nowa dziewczyna. Zagadkowe odejście Catteano zostanie wyjaśnione być może już za tydzień.

Jak Wasze wrażenia po pierwszym odcinku?

P.S. Warto wspomnieć o innym gościnnym udziale byłej uczestniczki. W Sopocie z resztą Ekipy bawiła się Malwina. Swojej słynnej "bajery" próbował na niej Damian.

Damian i Malwina z Warsaw ShoreScreen z MTV

Niestety, bez sukcesów.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS