Ola Ciupa u Kuby Wojewódzkiego. Pytanie o operacje plastyczne: To jest naturalne? I z przodu i z tyłu? Odpowiedziała wyjątkowo wyczerpująco

Wszyscy ją pamiętamy z teledysku Donatana i z występu Eurowizji. Ola Ciupa niezwykle przekonująco udawała wtedy, że pierze na tarze. U Kuby Wojewódzkiego równie przekonująco odpowiadała na pytania o operacje plastyczne i plany na przyszłość.

Ola Ciupa na początek wręczyła Kubie Wojewódzkiemu swój wianek. Ten sam, który miała na głowie podczas Eurowizji. Gospodarzowi prezent bardzo się spodobał.

Pierwsza minuta i od razu jej zerwałem wianek! - wykrzyknął Wojewódzki, który natychmiast zapytał, czy to propozycja chodzenia.
Absolutnie nie, ja mam chłopaka i nie jestem zainteresowana pod tym względem.

Zaraz potem zapytał Olę, czy to prawda, że ma romans z Adamem Kraśką z programu "Rolnik szuka żony".

To kompletna bzdura. Na początku nawet tego nie dementowałam, ponieważ wydawało mi się to tak absurdalne. To kompletna bzdura. Ja Adasia bardzo polubiłam, przez dwa miesiące przebywaliśmy na planie programu, mieliśmy wspólne treningi, najbardziej połączył nas strach przed wodą, bo on się bał najbardziej i ja też byłam jedną z tych osób, które najbardziej bały się skakać - tłumaczyła Ola.

Wojewódzki zwrócił uwagę na niezwykły, wschodni akcent swojego gościa.

Przez jakiś czas miałam chłopaka, który był z Rosji. Przebywałam z nim i z jego rodziną i nabrałam takich nawyków. Może zresztą to mój naturalny akcent? - zastanawiała się Ola.

O swoim obecnym chłopaku nie chciała jednak rozmawiać. Przyznała tylko, że go kocha.

Tak, ale o sprawach prywatnych nie mówmy.

Kiedy jednak Ola Ciupa przyznała, że studiuje kosmetologię, a w przyszłości marzy między innymi o własnej marce kosmetyków, padło nazwisko Kingi Rusin.

Moja serdeczna koleżanka, Kinga Rusin, ma swoje kremy - powiedział Wojewódzki.
Czy taka serdeczna, to nie wiem - Ola Ciupa wykazała się sporym refleksem.

Antagonizm pomiędzy Kingą Rusin i Kubą Wojewódzkim jest powszechnie znany.

Kuba Wojewódzki i Ola Ciupa TVN/X-News

W pewnym momencie Kuba Wojewódzki zaczął przeglądać "CKM" z Olą Ciupą na okładce.

Czy twój chłopak nie jest zazdrosny, że pierzesz obcym mężczyznom?
Występując, wcielam się w jakąś tam rolę...
... Wszyscy tak mówicie - przerwał jej Wojewódzki.
... Więc to jest dla mnie naturalne - dokończyła.

Kolejne pytanie Wojewódzkiego dotyczyło jej kształtów.

To jest naturalne? I z przodu i z tyłu?
Tak - potwierdziła Ola. - Ostatnio podszedł do mnie taki mały chłopczyk i powiedział, że widział, jak skakałam w programie. "Tata mi powiedział, że pani ma sztuczny biust, pani miała operację". Zrobiło mi się głupio, bo jak tu z takim małym chłopcem rozmawiać o takich sprawach? A chciałabym o tym powiedzieć, bo jest dużo młodych osób, które piszą do mnie z pytaniem, w jaki sposób zaczęłam karierę i chciałabym wyjaśnić, że mój biust jest naturalny i nie miałam żadnych operacji i żeby młode osoby nie myślały sobie, że jest to jakaś droga do kariery - zakończyła apelem.
To jest naprawdę naturalny biust? Jak można to sprawdzić?
Nie można tego sprawdzić, musisz mi uwierzyć na słowo.
Czy tak duża seksualizacja wizerunku pomaga czy przeszkadza?
Na co dzień unikam noszenia dekoltów - odparła Ola.

Na koniec jeszcze zapytał ją Wojewódzki o plany i marzenia. Ola odparła, że nie marzy o śpiewaniu i aktorstwie.

Chciałabym cały czas pracować jako modelka. Teraz zostaną twarzą klapek.

Wojewódzki zwrócił uwagę, że modelką nie można być zbyt długo.

Tak, mam plany na przyszłość związane z moimi studiami. Myślę też nad otwarciem spa, ale to są dalsze plany. Teraz pracuję w telewizji młodzieżowej, ale za kilka lat chciałabym przejść do jakiejś innej telewizji, bo nie chcę mając 30 lat pracować w telewizji młodzieżowej.

alex

Więcej o:
Komentarze (18)
Ola Ciupa u Kuby Wojewódzkiego. Pytanie o operacje plastyczne: To jest naturalne? I z przodu i z tyłu? Odpowiedziała wyjątkowo wyczerpująco
Zaloguj się
 • Gość: kreska

  Oceniono 30 razy 14

  Po tym wywiadzie zmieniłam zdanie o tej dziewczynie - jest naprawdę w porządku.

 • Gość: gosc

  Oceniono 37 razy 13

  JEJ NAPRAWDE WPADŁO PRZYPADKOWO DO NAZWISKA --- U----

 • koja

  Oceniono 6 razy 4

  Ta dziewczyna jest całkiem miła. Na mnie wywarła raczej pozytywne wrażenie bo niektórych panienek aż przykro słuchać. Nie powiedziała nic głupiego.

 • Gość: Hinina

  Oceniono 4 razy 4

  mnie jej biust nie rusza bo nie wygląda sztucznie i nawet ładny, ale że niby twarz ma naturalną? Nos jak Michael Jackson, usta tak naciągnięte od wypełniacza że aż lśnią jak posmarowana olejem parówka i nawet się nie poruszają, że o próbach uśmiechu nie wspomnę ani o reszcie twarzy...Tylko ślepy łyknie to, że ona naturalna.

 • Gość: ...

  Oceniono 4 razy 2

  Widziałam Olę parę razy i byłam świadkiem kilku z Nią sytuacji...i wiecie co??? Ona jest naprawdę w porządku. Normalna,fajna,bardzo miła dziewczyna!!! Dajcie Jej w końcu spokój i zajmijcie się sobą!!!

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  no to juz sie własnie dowiedziałem kto ciupie ciupe.

 • Gość: dolce wita

  Oceniono 6 razy 2

  Ona zaciaga jak wiekszosc ludzi ze wsi do tego komromitujace wytlumaczenie ze od przebywania z chlopakiem akcent jej sie zmienil zenujace...

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  Co to jest za dziewczyna ? ta ich rozmowa była strasznie męcząca, on jedno zdanie a ona się tłumaczy jak na spowiedzi, ani nie zażartuje ani nic, no tragedia... Nawet widać było jak Tyniec się z niej śmiał xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX