"Voice of Poland" wróci na antenę jesienią. Nowa prowadząca to nie koniec zmian

Kolejna edycja muzycznego show ruszy jesienią. W roli prowadzącej nie zobaczymy już Magdy Mielcarz. Szykują się również zmiany w składzie jurorskim.
"Voice of Poland" wróci na antenę jesienią Nowa prowadząca to nie koniec zmian Szósta edycja muzycznego show "Voice of Poland" początkowo miała wystartować wiosną tego roku, ale TVP2 zdecydowała się przesunąć produkcję show na jesień. Teraz poznajemy więcej szczegółów. Program wróci na antenę we wrześniu i szykują się z nim spore zmiany. W roli prowadzącej nie wystąpi już Magdalena Mielcarz. U boku Tomasza Kammela i Macieja Musiała zobaczymy Halinę Mlynkovą. Wokalistka próbowała już swoich sił w tego typu programach - była trenerką w pierwszej edycji "Bitwy na głosy". Nowa prowadząca to nie koniec zmian. Do grona Trenerów dołączą nowe muzyczne autorytety. "The Voice" wzbogaci się także o zupełnie nowe elementy interaktywne, dzięki którym widzowie będą mogli w jeszcze większym stopniu niż dotąd wpływać na losy uczestników - czytamy w informacji dla mediów. Czekacie na nowy sezon? Co sądzicie o wyborze nowej prowadzącej?

Szósta edycja "Voice of Poland" początkowo miała wystartować wiosną tego roku, ale TVP2 zdecydowała się przesunąć produkcję show na jesień. Teraz poznajemy więcej szczegółów. Program wróci na antenę we wrześniu i szykują się z nim spore zmiany. W roli prowadzącej nie wystąpi już Magdalena Mielcarz. U boku Tomasza Kammela i Macieja Musiała zobaczymy Halinę Mlynkovą. Wokalistka próbowała już swoich sił w tego typu programach - była trenerką w pierwszej edycji "Bitwy na głosy".

Nowa prowadząca to nie koniec zmian.

Do grona Trenerów dołączą nowe muzyczne autorytety. "The Voice" wzbogaci się także o zupełnie nowe elementy interaktywne, dzięki którym widzowie będą mogli w jeszcze większym stopniu niż dotąd wpływać na losy uczestników - czytamy w informacji dla mediów.

Czekacie na nowy sezon? Co sądzicie o wyborze nowej prowadzącej?

Halina Mlynkowa  2015-04-15 Kapif

Zobacz też:

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
"Voice of Poland" wróci na antenę jesienią. Nowa prowadząca to nie koniec zmian
Zaloguj się
 • Gość: kj

  Oceniono 8 razy 8

  nie,nie,nie ... nie ma innych?

 • Gość: sasis

  Oceniono 8 razy 0

  A kiedy pozbędą się oszołoma Musiała?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX