18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Warsaw Shore. "Ekipa chodzi do kościoła pomodlić się". "Przerażające". Zgadza się. Trzeba się bać

Wydawało się, że nikt nie przebije Trybsona. Okazuje się, że w "Warsaw Shore 3" prawdziwym oryginałem jest Damian.

Nowi nigdzie nie mają łatwo. Są jednak tacy, który aż proszą się o to, aby codziennie im o tym przypominać. Damian, najwyraźniej gorliwy wyznawca takiego poglądu, udowodnił dobitnie w ostatnim odcinku "Warsaw Shore", że jest idealnym celem wszelkich drwin i żartów. Odcinek można byłoby praktycznie zatytułować go: "101 sposobów, aby pognębić Świeżaka".

Kościół

Zaczęło się od żaru z kościołem. Z tylko sobie właściwych powodów Damian uznał, że należy uwierzyć Małej Ani, że Ekipa chodzi co tydzień do kościoła. Ponieważ on jednak opuścił poprzednią mszę, musiał iść następnego dnia sam. Jeśli pytacie, czy ten fakt nie wydał mu się dziwny, odpowiadamy: nie. O 8 rano chłopak stał na dworze, odświętnie ubrany i uczesany. Czekał na kierowcę, nerwowo przestępując z nogi na nogę.

No Ekipa chodzi do kościoła pomodlić się, wyspowiadać. Powiem, że piłem alkohol, był seks przedmałżeński - robił rachunek sumienia Damian.
No i na ofiarę coś daj. Tylko to nie jest biedy kościół, wszyscy tam 50 złotych rzucają - wkręcała chłopaka dalej Mała. - No i jak będziesz gotowy, to powiedz do mikroportu: "jestem gotowy".

Jeżeli macie jeszcze cień nadziei, że Damian nie chodził po domu meldując: "jestem gotowy", "jestem gotowy", to błąd. Generalnie nadzieję powinni porzucić wszyscy, którzy włączyli w niedzielę MTV - parafrazując klasyka. Szczególnie jeśli chodzi o Damiana.

Jego łatwowierność jest przerażająca - podsumowała Damiana Duża.

Maść na penisa

I na tym nie koniec. Pewnie nawet nie początek, co pokazuje kolejna sytuacja. Alan i Paweł przynieśli z pracy słoik gumy do włosów. Opakowanie obdarto z etykiet i uczyniono z niego prezent dla Damiana.

Byliśmy w sex shopie. Kupiliśmy ci maść na penisa. Jak się podniecisz, to ci cały wieczór będzie pała stała - tłumaczył Damianowi Paweł.

Głupie? Nieprawdopodobne? Absurdalne? 3 x tak. Tym bardziej, że Damian znów nie podejrzewając niczego wszystko "łyknął".

Magda i Ania, Warsaw Shore Screen z MTV

Wróg numer 1

Jeżeli myślicie, że właśnie wspięliśmy się na szczyt naiwności, to mamy smutną wiadomość, nad nami jeszcze dobre kilkaset metrów. Chyba jednak nie dało się wymyślić już bardziej niewiarygodnych sytuacji niż te, które sprzedała Ekipa Damianowi, dlatego jeżeli ktoś mógł jeszcze zagrażać Świeżakowi, to już jedynie on sam.

Myślę, że mogę się podobać Dużej Ani. Jest zachwycona, jak się do niej zwracam - mówił pewnie Damian.

I może faktycznie Duża Ania byłaby dla niego łaskawa, gdyby... nie on sam. Ekipa wybrała się do klubu, gdzie czekała na nich niespodzianka. Ptyś, uczestnik 2. sezonu, ze swoją dziewczyną - Kają, czyli siostrą Alana. Wszyscy się bardzo ucieszyli ze spotkania, a emocje potęgowały kolejne drinki. I tak impreza szybko wymknęła się spod kontroli.

 

Warsaw Shore, Duża Ania, Magda, Mała Ania Screen z MTV

Magda urządzała osobiste wycieczki do Alana, potem całowała się Małą Ania, Ewelina pokłóciła się z Pawłem. W drodze powrotnej do domu Damian zabłysnął po raz kolejny, uznając, że jeśli będzie zadawał dziewczynom pytanie: "obciągniesz mi?", to wyniknie z tego dla niego coś dobrego.

Nie wniknęło. Pobiła go po kolei każda z członkiń Ekipy, a Duża Ania wyrwała mu jeszcze trochę włosów. Damian jednak dla pewności, czy to był na pewno zły pomysł, pytał się o to samo jeszcze raz już domu. Doszło do kolejnych rękoczynów. Wszyscy się zdenerwowali, zwłaszcza dziewczyny. Tylko Paweł sprawiał wrażenie zadowolonego, ale tylko wówczas gdy mógł odciągać Dużą i jej duże piersi od Damiana.

Ogarnij się, całe dzieciństwo w szambie siedziałeś? - emocjonalnie przemawiała Mała. - Nie pij, jak nie potrafisz pić. Szanuj ludzi, z którymi mieszkasz.

Damian poległ wobec argumentów i alkoholu, tak samo jak Magda, która padłą bez sił pod stołem. Dla niej dziewczyny jednak miały litość i sympatię i zaniosły ją do łóżka, nie podpisując się jej na twarzy.

Warsaw Shore, Damian Screen z MTV

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS