Wojewódzki spytał Piaska o związek z Pirógiem. Odpowiedział. "Ja ci coś powiem..."

Dziennikarz wrócił do głośnej książki tancerza, w której ten, opowiedział m.in. o romansie ze "znanym piosenkarzem". Jak reaguje Piaseczny na sugestie, że chodzi o niego? Odpowiedział.
Wojewódzki zapytał Piaska o jego związek z Pirógiem Dziennikarz wrócił do książki tancerza, która mówiła m.in. o romansie ze "znanym piosenkarzem" Michał Piróg wydał jakiś czas temu książkę, w której opisywał swoją przeszłość. Przybliżył czytelnikom polski show-biznes, a także zasugerował, że wśród znanych osób nie brakuje "ukrywających się" gejów. W publikacji juror "You Can Dance" opisał m.in. swój burzliwy związek ze znanym gwiazdorem, którego na potrzeby książki nazwał po prostu "Z". Tabloidy szybko uznały, że tajemniczą postacią jest Andrzej Piaseczny. Jedną ze znanych osób, które nie przyznają się do swojej homoseksualnej orientacji miał być też Kuba Wojewódzki. Showman goszcząc Piaska w swoim programie postanowił nawiązać do tych sugestii. Słyszałeś, co Piróg robi np. z Twoim i moim nazwiskiem? Masz jakieś zdanie na ten temat? Ja uważam, że to jest tancerz, który jest homofobem, będąc jednocześnie gejem. Nienawidzi gejów, którzy się ukrywają i sugeruje połowie Warszawy, że to są geje, którzy się ukrywają - zagaił Wojewódzki. Ja ci coś powiem i wydaje mi się, że to nie jest bez sensu. Otóż, nie wszystko co wygląda na ucieczkę, jest ucieczką. Odpowiedziałem ci już na któreś z pytań, że najpiękniej jest, kiedy ludzie pozwalają sobie być i to jest cała odpowiedź na to - tłumaczył piosenkarz. - Ja nie mam zdania dlatego, że staram się kochać ludzi i nawet, jeśli oni sami nie dają czasem do tego powodów, to jest gdzieś przyczyna tego, że zachowują się tak, a nie inaczej. Nie możemy uleczyć wszystkich, a jeżeli cokolwiek możemy zrobić to robić swoje, czyli operować właśnie pewnym poziomem wrażliwości. Czasem udaje się kogoś w ten sposób ukoić, ale nie wszystkich - odpowiedział dyplomatycznie Piasek.

Michał Piróg wydał jakiś czas temu książkę, w której opisywał swoją przeszłość. Przybliżył też czytelnikom polski show-biznes, a także zasugerował, że wśród znanych osób nie brakuje "ukrywających się" gejów. W publikacji juror "You Can Dance" opisał też swój burzliwy związek ze znanym gwiazdorem, którego na potrzeby książki nazwał po prostu "Z".

Tabloidy szybko uznały, że tajemniczą postacią jest Andrzej Piaseczny. Jedną ze znanych osób, które nie przyznają się do swojej homoseksualnej orientacji miał być też Kuba Wojewódzki. Wczoraj, kiedy piosenkarz pojawił się w programie Kuby, nie mogło więc zabraknąć nawiązania do tych sugestii.

Słyszałeś, co Piróg robi np. z Twoim i moim nazwiskiem? Masz jakieś zdanie na ten temat? Ja uważam, że to jest tancerz, który jest homofobem, będąc jednocześnie gejem. Nienawidzi gejów, którzy się ukrywają i sugeruje połowie Warszawy, że to są geje, którzy się ukrywają - zagaił Wojewódzki.

Co na to Piaseczny?

Ja ci coś powiem i wydaje mi się, że to nie jest bez sensu. Otóż, nie wszystko co wygląda na ucieczkę, jest ucieczką. Odpowiedziałem ci już na któreś z pytań, że najpiękniej jest, kiedy ludzie pozwalają sobie być i to jest cała odpowiedź na to - tłumaczył piosenkarz. - Ja nie mam zdania dlatego, że staram się kochać ludzi i nawet, jeśli oni sami nie dają czasem do tego powodów, to jest gdzieś przyczyna tego, że zachowują się tak, a nie inaczej. Nie możemy uleczyć wszystkich, a jeżeli cokolwiek możemy zrobić to robić swoje, czyli operować właśnie pewnym poziomem wrażliwości. Czasem udaje się kogoś w ten sposób ukoić, ale nie wszystkich.

I na tej dyplomatyczno-filozoficznej odpowiedzi temat się skończył.

Tak dawne czasy wspominał artysta w "DDTVN":

 

jus

Więcej o:
Komentarze (16)
Wojewódzki spytał Piaska o związek z Pirógiem. Odpowiedział. "Ja ci coś powiem..."
Zaloguj się
 • Gość: j23

  Oceniono 151 razy 139

  W sumie nic nie powiedział i bardzo dobrze. Nikomu nic do tego. Zyjmy i dajmy żyć innym.

 • woal

  Oceniono 93 razy 81

  Bardzo dobrze to skomentował. Przynajmniej nie pluje jadem. A jak ktoś tępy to wypowiedzi nie zrozumiał :)

 • Gość: wacek

  Oceniono 8 razy 8

  sprawa jest prosta, chłop który jest pytany cz jest gejem ma kilka wyjść z sytuacji zależnie od stanu faktycznego:
  1. jeśli jest gejem - 1.1 - powieże jest, 1.2 - powie że nie jest 1.3 powie że może jest a może nie jest i nikomu nic do tego
  2. jeśli nie jest gejem - 2.0 - powie że nie jest gejem

  piasek nie wybrał opcji 2.0 a więc zostaje pierwsza możliwość

 • pro

  Oceniono 5 razy 5

  ku... piasek ja pie... człowiek enigma
  bardzo żałuję że nie nagrywa już
  czemu piasek przestał śpiewać ???

 • Gość: magdi

  Oceniono 4 razy 4

  Pan Andrzej bardzo dobrze to skomentował a Wy zajmijcie się swoim życiem a nie Jego.

 • Gość: Yy

  Oceniono 2 razy 2

  A jakie to ma znaczenie czy jest gejem czy nie

 • Gość: Anka

  Oceniono 3 razy 1

  Nie uwierzę nigdy jakoby piasek byl gejem.

 • Gość: margaryna

  0

  komu zapodał w ananasa?

 • Gość: kocham cię

  0

  \kocham cię kotka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX