18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Warsaw Shore. Tak mocnego otwarcia jeszcze nie było. Seks, przepychanki i nowi wrogowie. My już się gubimy

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Warsaw Shore" nie zawiódł amatorów mocnych wrażeń. W ciągu zaledwie kilku godzin wydarzyło się więcej, niż w poprzednich seriach.

Jeżeli ktoś oglądał choć jeden odcinek drugiego sezonu "Warsaw Shore", to może spokojnie zapomnieć o tym, czego dowiedział się wtedy o bohaterach programu. W nowym odcinku działo się tak dużo, że aby móc to jakoś w miarę uporządkowany sposób zreferować, podzieliliśmy nasz elaborat na 6 części.

1. Zmiana sił

Zmianie uległy przede wszystkim stosunki w grupie. Po pierwsze Mała Ania i Ewelina już się nie przyjaźnią. Ba, po zakończeniu drugiej edycji szybko przeszły od miłości do nienawiści. To jednak nie wszystko. Ewelina znalazła bowiem przyjaciółkę w Dużej Ani. Po wejściu do domu serdecznie się przytulały i rozmawiały tylko ze sobą, okazując ostentacyjną obojętność wobec Małej i vice versa. Mała natomiast nawiązała dobry kontakt z Magdą, która w geście solidarności odnosiła się chłodno do Eweliny i Ani. Zdezorientowani? Podobnie jak reszta domu.

Psiapsióły ku*wa - mówił dość mocno pijany Alan. - Ha! ciekawe ku*wa od kiedy. Przyleciała do ciebie tylko dlatego, że się pokłóciła z Małą.
Anka od zawsze była nikim. Ona nie ma koleżanek. Jedynym jej znajomym jest jej pies, który nie ma k*rwa wyboru - komentowała rozżalona Ania.

Blog Roku 2014, marzec 2015, Ekipa Warsaw Shore AKPA

2. Kto jest singlem, a kto nie

Rozpadły się nie tylko przyjaźnie, lecz także związki (przynajmniej na poziomie deklaracji, bo przespali się ze sobą już pierwszej nocy). Ewelina i Paweł już nie są razem, bo jak stwierdziła sama zainteresowana:

Paweł nie ma mózgu.

Para mieszkała ze sobą przez 8 miesięcy i wiodła sielankowe życie.

Wracałem ze zlecenia, śniadanie zawsze rano czekało - wspominał z rozmarzeniem Paweł.

Po drugie, najbardziej zdystansowany w kwestii znajomości na jedną noc Wojtek, zapowiedział, że w tym sezonie będzie wstrzemięźliwy. Powód? Miłość.

Mam swoją kobietę. Będę musiał uważać, bo dziewczyny po dwóch sezonach są bardziej chętne - powiedział ze smutkiem Wojtek.
Może się pocieszyć, że przynajmniej zaoszczędzi na mokrych chusteczkach, których Alan musiał spakować ogromną paczkę z myślą o przyszłych partnerkach: "Żeby berło było zawsze czyste".

Wojtek i Alan Kapif

3. Nowi uczestnicy

Na miejsce Malwiny i Ptysia do programu weszli nowi uczestnicy. Magda przyjechała jako pierwsza do domu. Jest tancerką "mocno związaną z disco polo" i " petardą z Knurowa". Co jeszcze można powiedzieć o Magdzie? Po pierwszym odcinku na pewno to, że umie bekać na zawołanie, robi to często, dochodząc w tym do czegoś, co można nazwać swoistą finezją.
Nikogo nie było, więc zaczęłam szukać wódki - opowiadała Magda. - Gdzie jest k*rwa alkohol - mówiła głośno, błądząc samotnie po domu.

Warsaw Shore2015-03-26 KAPIF

Magda wyraźnie spodobała się Alanowi, natomiast zupełnie nie znalazła uznania u Pawła. Podobnie zresztą jak drugi nowy uczestnik, Damian, który w sumie nie spodobał się prawie nikomu.

Kopia mnie - stwierdziła Paweł.
Typowy Cattaneo - komentował wcześniej Wojtek.
Wygląda mi na piździocha - ocenił Alan.

Podobieństwo do Cattaneo zdaje się przejawiać w podejściu do przygodnego seksu.

Chcę dobić do stówy do końca roku. Mam zaliczone jakieś 34 - powiedział Damian.

Tymczasem o to, czy "dobije do 10" do końca programu, Damian założył się o 1000 złotych z Alanem. Pierwszą noc sobie jednak odpuścił i zajął się piciem. Mieszanka whisky i wódki sprawiła, że nie panował nad tym, co robił. Wymieńmy tylko dziwny taniec, wymiotowanie w sypialni czy obcesową rozmowę z Magdą, kiedy to zakomunikował:

Obciągniesz mi.

Co sobie myślał, gdy to mówił? Nie dowiemy się, bo Damian nic z tej nocy nie pamięta.

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy, Odcinek 1 sezon 3 Screen z MTV

4. Nowi "starzy" uczestnicy

Nie tyko pojawili się nowi uczestnicy, lecz także ci starzy tak się zmienili, że trudno ich poznać. Mała Ania jest blondynką. Co więcej, zoperowała sobie uszy oraz poprawiła usta. Operację przeszła też Duża Ania, która powiększyła biust, a także nie zrezygnowała z regularnej korekcji ust.

Dużo w siebie zainwestowałam  - wyznała Duża Ania.

Ogromną metamorfozę przeszła także Ewelina. Dziewczyna bardzo mocno schudła, a także powiększyła usta.

5. Seks

Już pierwszej nocy uczestnicy się nie próżnowali. Magda chwilę tańczyła z Alem, po czym zaproponowała mu:

Idziemy do bzykalni?

Odpowiedź była twierdząca.

Ktoś musiał być pierwszy. Padło na mnie. Mam przej*bane - chichotała Magda.

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy, Odcinek 1 sezon 3 Screen z MTV

Równie sprawnie do rzeczy przeszli Paweł i Ewelina, którzy ostatecznie "rozdziewiczyli jacuzzi".

Mam nadzieję, że Alan wejdzie pierwszy, bo on zawsze nabiera wody w usta - mówiła z mściwym śmiechem Ewelina. - Przyda mu się trochę białeczka, bo chyba stracił ostatnio na masie.

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy, Odcinek 1 sezon 3 Screen z MTV

6. Przepychanki

Skąd u Eweliny taka niechęć do Alana? Gdy on uprawiał seks z Magdą, weszła Ewelina, która, z sobie znanych powodów, ściągnęła z pary kołdrę. Po kilku chwilach, gdy to Ewelina była już w łóżku z Pawłem (tuż obok Damiana i skutków jego pierwszej imprezy w Ekipie), naszedł ich Alan. Nagi. Po czym, stojąc nago, ściągnął z pary kołdrę. Zaczęła się awantura.

Oddaj tę kołdrę, ku*wa - krzyczał Paweł.

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy, Odcinek 1 sezon 3 Screen z MTV

Alan kołdry przez dłuższą chwilę nie oddawał. Ewelina miała mu to za złe, bo:

Co innego ściągnąć kołdrę z chłopaka, a co innego z dziewczyny.

Paweł natomiast nie mógł zdzierżyć, że "kumpel przerwał mu akcję". Nad ranem więc doszło do konfrontacji. Cała trójka w niekompletnych strojach wdała się przed domem w przepychankę. Ewelina rzuciła się z pięściami na Alana, Alan odepchnął Ewelinę, Paweł Alana, potem Ewelinę, a na koniec Alan rzucił w Ewelinę wielką dmuchaną piłką do ćwiczeń.

Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy, Odcinek 1 sezon 3 Screen z MTV

Uff... I tak właśnie minęła noc i poranek dnia pierwszego.

karo

POLUB NAS

POLUB NAS