"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz wróci do serialu. Jak to możliwe? Scenarzyści zaskoczyli

Fani serialu "M jak miłość" muszą przygotować paczkę chusteczek. Ich ulubiona bohaterka, uśmiercona przez producentów, w 1128 odcinku wraca na ekran.
Powrót Sienkiewicz "M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz wróci do serialu. Fani "M jak miłość" muszą przygotować paczkę chusteczek - uśmiercona w serialu Agnieszka Sienkiewicz w 1128 odcinku wraca na ekran. Fani serialu "M jak miłość" muszą przygotować paczkę chusteczek. Ich ulubiona bohaterka, uśmiercona przez producentów, w 1128 odcinku wraca na ekran. Widzów "M jak miłość" czeka niespodzianka. Powodów do wzruszeń nie zabraknie. Po śmierci Kasi (Agnieszki Sienkiewicz), Marcin (Mikołaj Roznerski) został sam z małym Szymkiem. Po awanturze w szpitalu trafił nawet do aresztu. Załamany psychicznie sięga po alkohol. Bez celu włóczy się po mieście. Zasypia na ławce. Kasia nawiedza go we śnie jako duch. Marcin widzi ją tak wyraźnie, jakby była żywa. Śni, że oboje są na działce w Grabinie. Tulą się, całują. Ona szepcze mu coś do ucha. Wtedy chłopak się budzi. Otwiera oczy i zapamiętuje jej słowa. Dziewczyna kazała wziąć się mu w garść. Młody tata jedzie do szpitala, do Szymka. Co działo się dalej? Musicie zobaczyć to sami. Zapewniamy, że chusteczki jeszcze się przydadzą. Tymczasem o wyjątkowym pechu może mówić inny aktor tego popularnego serialu. W piątek trzynastego, grając w piłkę, Marcin Mroczek złamał nogę. Pokazał zdjęcie z nogą w gipsie i prześwietlenie uszkodzonej kości. "Wypadki chodzą po ludziach! Ale dlaczego akurat Ja? 6 tygodni z kulą u nogi. Ktoś ma receptę, jak przetrwać?" - zapytał fanów. Ktoś zaproponował oglądanie "M jak miłość" od pierwszego odcinka. Przy liczbie już nakręconych to ponad miesiąc siedzenia przed telewizorem. Ktoś podjąłby to wyzwanie?

Widzów "M jak miłość" czeka niespodzianka. Powodów do wzruszeń nie zabraknie. Po śmierci Kasi (Agnieszki Sienkiewicz), Marcin (Mikołaj Roznerski) został sam z małym Szymkiem. Po awanturze w szpitalu trafił nawet do aresztu. Załamany psychicznie sięga po alkohol. Bez celu włóczy się po mieście. Zasypia na ławce. Kasia nawiedza go we śnie jako duch. Marcin widzi ją tak wyraźnie, jakby była żywa.

Śni, że oboje są na działce w Grabinie. Tulą się, całują. Ona szepcze mu coś do ucha. Wtedy chłopak się budzi. Otwiera oczy i zapamiętuje jej słowa. Dziewczyna kazała wziąć się mu w garść. Młody tata jedzie do szpitala, do Szymka. Co działo się dalej? Musicie zobaczyć to sami. Zapewniamy, że chusteczki jeszcze się przydadzą.

Mikołaj Roznerski w M jak Miłość / TVP / MTL Maxfilm

Tymczasem o wyjątkowym pechu może mówić inny aktor tego popularnego serialu. W piątek 13-tego, grając w piłkę, Marcin Mroczek złamał nogę. Pokazał zdjęcie z nogą w gipsie i prześwietlenie uszkodzonej kości.

Wypadki chodzą po ludziach! Ale dlaczego akurat Ja? 6 tygodni z kulą u nogi. Ktoś ma receptę jak przetrwać? - zapytał fanów.

Ktoś zaproponował oglądanie "M jak miłość" od pierwszego odcinka. Przy liczbie już nakręconych to ponad miesiąc siedzenia przed telewizorem. Ktoś podjąłby to wyzwanie?

Marcin Mroczek Screen z Facebook.com/pages/Marcin-Mroczek

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (8)
"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz wróci do serialu. Jak to możliwe? Scenarzyści zaskoczyli
Zaloguj się
 • natalia_dzik

  Oceniono 67 razy 35

  Szkoda ,że Kasia odeszła:( była to moja ulubiona bohaterka trgo filmu.

 • Elżbieta G

  Oceniono 58 razy 22

  Bardzo lubię serial .Pozdrowienia dla całej ekipy.A Ci, którym się nie podoba niech zmienią kanał na TV Trwam lub sport.

 • forfiter_jr

  Oceniono 40 razy 18

  Cudowne zmartwychwstanie z kartonów?

  Biorąc pod uwagę dominującą tematykę njusów na tym portalu, to te chusteczki mogą się kojarzyć tylko z jednym i nie ze wzruszeniem...

 • Gość: Paulina

  Oceniono 1 raz 1

  Brakuje nam cb

 • Gość: Paulina

  Oceniono 1 raz 1

  Wracaj do nas Kasiu :*

 • Paulina M.

  0

  Naprawdę, wszystko było by lepsze tylko nie odejście z M jak Miłość. Nie wiecie nawet ile fanów przez to ucierpiało. Dlatego organizują akcję na Facebooku. Nie mogą pogodzić się z odejściem Agnieszki i chyba nie zamierzają odpuścić. Takich fanów można tylko pozazdrościć. Każdy mówi, że powrót jest raczej niemożliwy, ale fantazja scenarzystów nie może zawieść. Przecież jak fani zobaczą Marcina z tą panią prokurator, Janką albo z Agnieszką to chyba psychicznie się załamią, w tym ja. Większość fanów rozumie przyczyny odejścia Pani Agnieszki, w tym ja, lecz nikt nie może się z tym pogodzić, nie może wytrzymać :). Każdy wierzył, że wszystko się ułoży a szczególnie, że zobaczą piękny ślub pary, a po wiadomości o odejściu dostali szoku. Pani Agnieszka powiedziała w jednym z wywiadów, że gra dla fanów, a nie dla siebie. Otóż niektórzy fani myślą, że to nie prawda, ponieważ zrezygnowała z roli Kasi, której liczba fanów była bardzo duża. Oglądalność serialu także spada ponieważ większość fanów ogląda z uciechą go dla Kasi i Marcina, a gdy Kasi nie ma, większość ich uznaje, że tylko z nią ten serial miał sens. Chodzi mi (i bardzo wielu innym widzom oglądającym M jak Miłość) w ogóle o to by był to serial o miłości, jak tytuł wskazuje a nie o śmierci. Śmierć jednak jest nieodwracalna, tak więc nawet jeśli wymyślono by iż w szpitalu nastąpiła pomyłka i to nie Kasia lecz ktoś inny umarł, to jednak zawsze ta śmierć w treści serialu pozostanie. Pomysł cofnięcia w czasie czyli uznania pewnych wydarzeń za niebyłe byłby grubą przesadą. Możliwy byłby scenariusz, z pomyłką (pomyleniem pacjentek), bo takie przypadki niezwykle rzadko, ale jednak w rzeczywistości się zdarzają. Tu jednak musi być warunek, że Kasi po śmierci już nikt nie widział, co też jest możliwe bo identyfikacja zwłok przez kogokolwiek w takim przypadku wymagana nie jest. W filmie nie było takiej sceny ani mowy o tym by Marcin lub ktokolwiek inny widział Kasię po jej śmierci. Uważam więc, że jeśli Pani Sienkiewicz zechce do serialu powrócić to tylko taki scenariusz miałby sens. Dalej można byłoby pokazać bardzo ciekawą prawniczą walkę o wysokie odszkodowanie za tę pomyłkę.
  Myślę, że wszyscy fani wraz ze mną poprą ten pomysł i mają tylko nadzieję na powrót ukochanej Marcina, a gdyby tak się stało, byliby wniebowzięci. Akcje, które organizują, mówią same za siebie i Ci wszyscy fani naprawdę wierzą, że osiągną to, czego chcą.

 • Anna ESz.

  Oceniono 2 razy -2

  porwana za młodu? przez ufo? kosmici przywroca ja do zycia i urodzi bliźniaczke swego synka? KOSZMAR!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX