Cerekwicka w "Twoja twarz..." zaśpiewała przebój disco polo. Jak było? "Wszystko rekompensowała mi cudowna choreografia". MAMY WIDEO

"Twoja twarz brzmi znajomo" powraca po raz trzeci. Mamy nagranie z występu Kasi Cerkiewickiej.

Kasia Cerkiewicka w pierwszym odcinku trzeciej serii programu pokazała się jako Shazza, legendarna wokalistka disco polo. Zaśpiewała jeden z największych jej przebojów, "Bierz co chcesz". Jak było? Trudno. Cerkiewicka musiał pokonać tremę i pilnować, żeby jej interpretacja była jak najwierniejsza oryginałowi.

To był pierwszy odcinek, więc był duży stres, zwłaszcza, gdy winda ruszyła do góry - opowiadała.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z GARDEROBY >>

 

Piosenka Shazzy? Znana była jej doskonale.

Wszyscy w moim mieście jej słuchali, a moi sąsiedzi tłukli ją godzinami. Wydawałoby się, że to prosta piosenka, ale wcale łatwo nie było, ciężko jest ujarzmić samą siebie. Musiałam śpiewać płasko, na jednym poziomie i bardzo się pilnować by nie dodać czegoś od siebie. Wszystko rekompensował mi jednak cudowny układ choreograficzny.

Całość będzie można obejrzeć w sobotę, 7 marca, w Polsacie o 22:05.

alex

Więcej o:
Komentarze (2)
Cerekwicka w "Twoja twarz..." zaśpiewała przebój disco polo. Jak było? "Wszystko rekompensowała mi cudowna choreografia". MAMY WIDEO
Zaloguj się
 • braddock

  Oceniono 5 razy 3

  Szaza przynajmniej miała przebój i ludzie do dzisiaj pamiętają, mimo że disko polo to zwykła ch...nia.

  Zobrazuję twoją "karierę" cerekwicka; Szaza giba się w peruce na scenie, wieśniaki podskakują, a ty cerekwicka stoisz na zewnątrz i sprzedajesz bilety. TAK TO WYGLĄDA.

 • lastone

  Oceniono 2 razy 2

  jak byłam mała, uwielbiałam Shazzę :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX