Nowe show z Małgorzatą Rozenek opóźnione. "Piekielnego hotelu" nie zobaczyliśmy dzisiaj w TVN. Stacja podaje przyczynę

Wszyscy jesteśmy ciekawi, czy Małgorzata Rozenek zostanie Magdą Gessler polskiego hotelarstwa.
"Piekielny hotel" opóźniony Nowe show z Małgorzatą Rozenek opóźnione. Jesteśmy ciekawi, czy Małgorzata Rozenek zostanie Magdą Gessler polskiego hotelarstwa. Tymczasem premiera "Piekielnego hotelu" odbędzie się 15 marca. Ciekawości nie zaspokoimy jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie. Informację o zmianach podał portal "Wirtualne Media". Pierwszy odcinek "Piekielnego hotelu" miał mieć premierę w niedzielę, 1 marca, ale stacja TVN zdecydowała się przełożyć jego emisję na 15 marca. Powodem jednak nie są przeciągające się prace nad materiałem, albowiem odcinki są gotowe do emisji. Skąd zatem zmiana terminu? Decyzja ta wynika z dostosowania się do komercyjnych wymogów rynku telewizyjnego - tak biuro prasowe TVN wyjaśniło redakcji "Wirtualnych Mediów" przyczynę opóźnienia. To był jeden z najbardziej oczekiwanych debiutów w wiosennej ramówce TVN. Małgorzata Rozenek miała w "Piekielnym hotelu" robić mniej więcej to, co Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" - stawiać na nogi podupadający obiekt i pomagać mu w odzyskaniu rentowności. Oprócz "Piekielnego hotelu" zmianie uległa także data premiery "Żon Hollywoodu" - zamiast 2 marca zobaczymy je również dwa tygodnie później, 16 marca.

Ciekawości nie zaspokoimy jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie. Informację o zmianach podał portal "Wirtualne Media". Pierwszy odcinek "Piekielnego hotelu" miał mieć premierę w niedzielę, 1 marca, ale stacja TVN zdecydowała się przełożyć jego emisję na 15 marca. Powodem jednak nie są przeciągające się prace nad materiałem, albowiem odcinki są gotowe do emisji. Skąd zatem zmiana terminu?

Decyzja ta wynika z dostosowania się do komercyjnych wymogów rynku telewizyjnego - tak biuro prasowe TVN wyjaśniło redakcji "Wirtualnych Mediów" przyczynę opóźnienia.

To był jeden z najbardziej oczekiwanych debiutów w wiosennej ramówce TVN. Małgorzata Rozenek miała w "Piekielnym hotelu" robić mniej więcej to, co Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" - stawiać na nogi podupadający obiekt i pomagać mu w odzyskaniu rentowności.

Oprócz "Piekielnego hotelu" zmianie uległa także data premiery "Żon Hollywoodu" - zamiast 2 marca zobaczymy je również dwa tygodnie później, 16 marca.

Malgorzata Rozenek    2015-02-12Kapif

alex