Znamy już pełny skład nowego jury "The Voice of Poland". Margaret, Brzozowski, Tomson i Baron oraz... To dopiero niespodzianka!

Justyna Steczkowska, Edyta Górniak i Marek Piekarczyk zrezygnowali z ponownego zasiadania w nowej edycji muzycznego show. Wiemy już, jak będzie wyglądał nowy skład trenerski.
Nowe jury "TVoP" To dopiero niespodzianka! W nowym składzie jury "The Voice of Poland" zasiądą m.in. Margaret i Rafał Brzozowski oraz... Kasia Cerekwicka. Prowadzącą M. Mielcarz zastąpi Halina Mlynkova Justyna Steczkowska, Edyta Górniak i Marek Piekarczyk zrezygnowali z ponownego zasiadania w nowej edycji muzycznego show. Wiemy już, jak będzie wyglądał nowy skład trenerski. Zmiany, zmiany, zmiany! Ta edycja "The Voice of Poland" przyciągnie przed telewizory praktycznie całkowicie odmienioną obsadą czerwonych foteli. Oprócz stałych członków jury, Tomsona i Barona, pojawi się także świeża krew - Margaret i Rafał Brzozowski. Ale to nie koniec niespodzianek, bo obok nich zobaczyć mamy nieco zapomnianą gwiazdę pop - Kasię Cerekwicką. W show nie zobaczymy już też Magdaleny Mielcarz. W roli prowadzącej zastąpi ją Halina Mlynkova.

Zmiany, zmiany, zmiany! Ta edycja "The Voice of Poland" przyciągnie przed telewizory praktycznie całkowicie odmienioną obsadą czerwonych foteli. Oprócz stałych członków jury, Tomsona i Barona, pojawi się także świeża krew - Margaret i Rafał Brzozowski. Ale to nie koniec niespodzianek, bo obok nich zobaczyć mamy nieco zapomnianą gwiazdę pop - Kasię Cerekwicką. Zaskoczeni? My bardzo.

Katarzyna CerekwickaKapif

W show nie zobaczymy już też Magdaleny Mielcarz. W roli prowadzącej zastąpi ją Halina Mlynkova. Podobają Wam się te zmiany?

aga

Więcej o:
Komentarze (33)
Znamy już pełny skład nowego jury "The Voice of Poland". Margaret, Brzozowski, Tomson i Baron oraz... To dopiero niespodzianka!
Zaloguj się
 • Oceniono 95 razy 85

  Jakis mega dramat....Brzozowski trenerme, a co on ma w dorobku? Cerekwicka, a kiedy ona miala jakis Hit?
  Mozna mowic wiele na temat bylej obsady, ale na muzyce to obie panie sie znaly, nie mowiac juz o bylym czlonku, ktory jest muzyka sam w sobie......

  .....to chyba koniec tego programu.
  pozdrawiam i zegnam po tym sezonie.

 • aszka3

  Oceniono 66 razy 62

  Kiedyś któryś z jurorów wypowiadał się, że ich rola nie ogranicza się tylko do pracy z młodym wokalistą w programie. Juror pomaga także później ruszyć karierę z miejsca. To dlatego np. Piekarczyk zestawił Staniaszka i Ziółkę do jednej bitwy - świadomie "oddał" Ziółkę, bo nie mógł mu już więcej pomóc. Z całym szacunkiem do nowych jurorów, ale zastanawiam się, jak w karierze uczestnikom mogą pomóc Margaret, Cerekwicka czy Brzozowski. Raczej przyszli tu promować siebie. Mam nadzieję, że się mylę.

 • aksak

  Oceniono 43 razy 37

  Dramat. Górniak przynajmniej znała się na warsztacie. A tu...same nowinki, bez wiedzy.

 • Magda Pacholczak

  Oceniono 46 razy 32

  nie no jest gorzej niż myślałam Cerekwicka a kto to w ogóle jest, Brzozowski artysta jednego przeboju, Margaret lepiej nie będę się wypowiadać

 • braddock

  Oceniono 26 razy 26

  Hahaha, to ci żiri. Jakim cudem to jeszcze istnieje? Czekajcie, w końcu z ławą zasiądą dworcowe dziady, bo przecież też lubią pośpiewać po ćwiartce.

 • Maria Jędrasiak

  Oceniono 21 razy 19

  Tomson i Baron to prawdziwi fachowcy , ale reszta powinna sie sama uczyć, bo jak na mój gust niewiele potrafią. Przeciez ci , których będą oceniać , umieją więcej od nich.

 • dorca

  Oceniono 17 razy 17

  Podpisuję się wszystkimi członkami pod większością komentarzy. Mianowicie, co by nie mówić poprzedni skład miał dorobek muzyczny przez duże D, znali się tak na podszkoleniu nowicjusza jak w ogóle w tej branży się odnaleźć. Nawet polubiłam ten program...a tu tak cholernie cię człowieku zawodzą.... Jestem zdegustowana!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX