Znamy już pełny skład nowego jury "The Voice of Poland". Margaret, Brzozowski, Tomson i Baron oraz... To dopiero niespodzianka!

Justyna Steczkowska, Edyta Górniak i Marek Piekarczyk zrezygnowali z ponownego zasiadania w nowej edycji muzycznego show. Wiemy już, jak będzie wyglądał nowy skład trenerski.
Nowe jury "TVoP" To dopiero niespodzianka! W nowym składzie jury "The Voice of Poland" zasiądą m.in. Margaret i Rafał Brzozowski oraz... Kasia Cerekwicka. Prowadzącą M. Mielcarz zastąpi Halina Mlynkova Justyna Steczkowska, Edyta Górniak i Marek Piekarczyk zrezygnowali z ponownego zasiadania w nowej edycji muzycznego show. Wiemy już, jak będzie wyglądał nowy skład trenerski. Zmiany, zmiany, zmiany! Ta edycja "The Voice of Poland" przyciągnie przed telewizory praktycznie całkowicie odmienioną obsadą czerwonych foteli. Oprócz stałych członków jury, Tomsona i Barona, pojawi się także świeża krew - Margaret i Rafał Brzozowski. Ale to nie koniec niespodzianek, bo obok nich zobaczyć mamy nieco zapomnianą gwiazdę pop - Kasię Cerekwicką. W show nie zobaczymy już też Magdaleny Mielcarz. W roli prowadzącej zastąpi ją Halina Mlynkova.

Zmiany, zmiany, zmiany! Ta edycja "The Voice of Poland" przyciągnie przed telewizory praktycznie całkowicie odmienioną obsadą czerwonych foteli. Oprócz stałych członków jury, Tomsona i Barona, pojawi się także świeża krew - Margaret i Rafał Brzozowski. Ale to nie koniec niespodzianek, bo obok nich zobaczyć mamy nieco zapomnianą gwiazdę pop - Kasię Cerekwicką. Zaskoczeni? My bardzo.

Katarzyna CerekwickaKapif

W show nie zobaczymy już też Magdaleny Mielcarz. W roli prowadzącej zastąpi ją Halina Mlynkova. Podobają Wam się te zmiany?

aga