Górniak i Mielcarz odeszły z "VoP", ale na "zastępstwo" nie trzeba było długo czekać! Wiemy, kto zasiądzie w jury i kto poprowadzi show

Znamy kolejne nazwiska gwiazd, które pojawią się w nowej edycji "The Voice of Poland". Tym razem obyło się bez zaskoczeń.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was, że w jury nowego sezonu muzycznego show telewizyjnej Dwójki zasiądzie Rafał Brzozowski. To jednak nie koniec zmian. Jeśli liczba trenerów ma pozostać taka sama, potrzeba jeszcze dwóch nowych trenerów. Właśnie poznaliśmy kolejnego z nich.

To ona zastąpi Górniak - krzyczą od rana nagłówki.

A o kogo chodzi? Tak jak mówiło się już od jakiegoś czasu, wybór padł na Margaret.

Margaret 2014-12-31Kapif

Jednak została również kwestia prowadzącej. miejsce Magdaleny Mielcarz zajmie, również typowana już wcześniej, Halina Mlynkova. Czy sprawdzi się u boku Macieja Musiała i Tomasza Kammela?

Mlynkowa Halina 2014-12-31Kapif

Co sądzicie o tych zmianach? Czy produkcja show wybrała odpowiednie osoby?

aga

Więcej o:
Komentarze (6)
Górniak i Mielcarz odeszły z "VoP", ale na "zastępstwo" nie trzeba było długo czekać! Wiemy, kto zasiądzie w jury i kto poprowadzi show
Zaloguj się
 • Rafa MusicMen

  Oceniono 94 razy 84

  Kompromitacja tego programu! Kto to jest ta Margaret ? Margaret Thatcher ? Rafał Brzozowski ? On śpiewa, tańczy, gra ? Proponuję dołożyć jeszcze mojego szwagra co śpiewa przy goleniu!

 • westa1985

  Oceniono 93 razy 73

  Serio? Dziunia jednej piosenki? Lepszych gwiazd nie mamy jak widać.

 • popgg

  Oceniono 35 razy 27

  widocznie tną koszty, a takie "gwiazdy" pewnie dopłacą za promocję...

 • olineklove13

  Oceniono 26 razy 22

  Bez tamtych gwiazd ten program nie będzie już taki fajny... Założę się że zmniejszy się oglądalność!

 • observatorka

  Oceniono 20 razy 12

  chyba powinno byc odwrotnie, halina do jury, a to dziewcze do prowadzenia

 • rdx

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma się co oszukiwać - zarówno Margaret, jak i Rafał Brzozowski to beznadziejny wybór. Górniak i Steczkowską można krytykować za różne rzeczy, ale niezaprzeczalnym faktem jest, że zjadły zęby na przemyśle muzycznym i zasiadanie w fotelu jurora jest w przypadku tych Pań jak najbardziej uzasadnione. Natomiast nowi jurorzy sami są debiutantami i mają znikome doświadczenie. Abstrachując już od tego, czy są znani, czy nie i czy ich piosenki są przebojami, czy nie są; te osoby po prostu nie są żadnym, ale to żadnym autorytetem. Porażka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX